Głodny urlopu? Zamów 20% taniej z kodem: "URLOP" na min. 5 dni

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
13 marca 2024

Czy warto przejść na catering dietetyczny?

Podsumowanie:
Catering dietetyczny to rozwiązanie, które sprawia się w wielu różnych przypadkach. Możesz chcieć zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę, czas, komfort. Cena diety pudełkowej jest zbliżona lub nawet mniejsza od kosztów posiłków przygotowywanych samemu. Weź pod uwagę, że płacisz nie tylko za składniki, ale też gaz, prąd, paliwo (w przypadku dojazdu do sklepu), a także czas poświęcony na gotowanie.

Pomysły na tanie, zdrowe odżywianie
W dzisiejszych czasach pojęcie “tani” nabiera nowego znaczenia. Inflacja to już słowo odmieniane we wszystkich przypadkach. Coraz częściej wywołuje znużenie, coraz rzadziej przerażenie. Po prostu jest oczywistością. Ceny żywności w 2024 przekraczają wszelkie normy. Chcąc odżywiać się czymś więcej, niż ryżem i parówkami, idziemy na kompromisy. Wybieramy coraz niższe ceny warzyw, które chwilę po przyniesieniu do domu gniją lub więdną. Kupujemy gorące pieczywo, które po ostygnięciu staje się twarde jak kamień. Staramy się płacić mniej, a potem wyrzucamy to jedzenie do kosza, bo nie nadaje się do spożycia.

Jak odżywiać się zdrowo w 2024?
Jak wybierać dobrej jakości żywność - warzywa, pieczywo, nabiał - i nie zbankrutować? Okazuje się, że catering dietetyczny może być rozwiązaniem na potrzebę zdrowego, taniego odżywiania. Dlatego jeśli zastanawiasz się, który catering wybrać, zdecyduj się na ten, który korzysta z dobrej jakości produktów. Pogotowie Dietetyczne do gotowania używa warzyw i owoców od lokalnych dostawców. Stawiamy na polskich producentów żywności, aby móc kontrolować to, co trafia do pudełek naszych klientów.

Który catering dietetyczny jest najlepszy?
Wybierając dietę pudełkową, priorytetem są Twoje potrzeby. Pogotowie Dietetyczne ma w swojej ofercie 14 diet. M.in. dietę w chorobie hashimoto, dietę ketogeniczną, dietę dash, dietę wegetariańską. Możesz też wybrać dietę z wyborem menu, aby móc samodzielnie kontrolować, co codziennie trafia do Twojej torby. Być może nie lubisz posiłków z dodatkiem brokuła, pomidora, ogórka. Wybierając catering z wybór menu, możesz dokładnie sprawdzać, z czego zrobione są poszczególne posiłki.

Najpopularniejsze cateringi dietetyczne
Dieta pudełkowa funkcjonuje na rynku dobre kilka lat, dlatego z pewnością znasz wiele osób, które w którymś momencie swojego życia z niej korzystało. Warto kierować się podpowiedziami bliskich, ale pamiętajmy, że każdy ma swój indywidualny gust. Jeśli nie masz pewności, co trafi w Twój, spróbuj zamówienia testowego. Jego cena jest znacznie niższa od regularnej. Po przeanalizowaniu próbnego dnia cateringu będzie Ci łatwiej ustalić, czy dieta trafia w Twój gust i potrzeby czy może potrzebujesz poszukać innej.

Wybierz idealną dietę dla Siebie!
Sprawdź diety
22 lipca 2024
Jaka dieta jest najlepsza na lato?
Czytaj więcej
ikona w bok
03 lipca 2024
Jaka dieta jest najzdrowsza?
Czytaj więcej
ikona w bok
25 czerwca 2024
Dieta wysokobiałkowa - czy jest zdrowa?
Czytaj więcej
ikona w bok
14 czerwca 2024
Regulamin konkursu "Obstaw wynik meczu i wygraj"
Czytaj więcej
ikona w bok
1 2 3 5

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

ikona
Oblicz kalorie
logo cateringu dietetycznego
ikona lokalizacji
ul. Pozioma
15-558 Białystok
ikona zegara

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down