Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Szczecin

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Szczecin

Dieta pudełkowa Szczecin - oszczędność czasu

Dieta pudełkowa jest bardzo popularnym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić cenny czas, który możemy wykorzystać na rozwijanie pasji, biznesu czy pogłębianiu relacji. W XXI wieku czas to pieniądz – zaoszczędź go tyle, ile możesz. My Ci w tym pomożemy.

Zdrowy catering dietetyczny

Oferowana przez nas dieta pudełkowa Szczecin jest przede wszystkim zdrowa – to wartość, którą chcemy nieść naszym cateringiem dietetycznym. Dbamy o to, by poza smakiem i różnorodnością dostarczać naszym Klientom wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne, które poprawią funkcjonowanie organizmu, a co za tym idzie – jakość życia.

  

Smaczna i urozmaicona dieta pudełkowa

Dbamy o różnorodność – nie musisz się obawiać, że szybko Ci się znudzimy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi nieustannie jeść tych samych lub podobnych do siebie dań, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dieta pudełkowa, którą serwujemy, była urozmaicona.

Dieta pudełkowa Szczecin
- najpierw nas przetestuj

Pogotowie Dietetyczne to uczciwa firma, w której rozumiemy, że nikt nie chce narażać się na koszta, kupując produkt, którego nie może zobaczyć czy dotknąć, dlatego umożliwiamy wybór zamówienia testowego. Wybierz swoje miasto, następnie dietę, która Cię interesuje, określ jej kaloryczność i zaznacz opcję – „dieta testowa”. Dzięki temu dostarczymy catering dietetyczny składający się z jednego całodziennego zestawu. To fantastyczny sposób na wypróbowanie, czy dana dieta z naszego cateringu przypadnie Ci do gustu. 

Jeżeli jesteś już naszym stałym klientem i do tej pory wybierałeś znaną i już wypróbowaną dietę pudełkową, a chcesz spróbować czegoś nowego – jest to również rozwiązanie dla Ciebie.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa szczecin
catering dietetyczny i dieta pudełkowa szczecin

Zapotrzebowanie kaloryczne - użyj kalkulatora kalorii

Chcesz określić swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Twoja aktywność w ciągu dnia jest minimalna czy chodzisz na lekkie treningi 3 razy w tygodniu? A może wykonywane przez Ciebie ćwiczenia są ciężkie i regularne? Jak wygląda Twoja praca – jest ona siedząca czy fizyczna? To wszystko jest ważne, aby określić, czego dokładnie potrzebujesz.

Skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej i zaznacz jedną z podanych odpowiedzi, dotyczących Twojej codziennej aktywności i trybu pracy. Prócz tego, do obliczeń, potrzebujemy informacji o Twojej płci, wzroście, wadze i wieku. Na tej podstawie kalkulator oblicza zapotrzebowanie kaloryczne dostosowane specjalnie do Ciebie. Jeżeli chcesz schudnąć – od otrzymanego wyniku odejmij kalorie, jeżeli przytyć – dodać. W momencie, gdy nie chcesz, aby Twoja waga pozostała taka, jaka jest – nic nie zmieniaj.

Więcej niż zwykła dieta pudełkowa

Gwarantujemy, że Pogotowie Dietetyczne to marka z wartościami

Zależy nam na pełnym zadowoleniu i zdrowiu naszych Klientów – o tym ostatnim mówi już sama nazwa naszego cateringu. Wszystkie dostępne u nas posiłki są układane przez zawodowych dietetyków, których doświadczenie i pasja sprawiają, że są oni godni zaufania, którym ich obdarzamy. 

 

Dania są przygotowywane ze świeżych, wysokiej jakości produktów, zawierających dużą ilość witamin i minerałów. Działanie każdego członka naszego zespołu jest zgodne z naszymi ideami, które zostały przyjęte już na samym początku, podczas zakładania przedsiębiorstwa – robimy wszystko, by troszczyć się o zdrowie innych ludzi.

Fit catering dietetyczny

Oferowany przez nas fit catering jest nie tylko zdrowy, ale również i smaczny. Serwujemy takie posiłki, które bez jakichkolwiek oporów moglibyśmy podać naszym najbliższym oraz takie, których sami chętnie byśmy skosztowali. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej urozmaicać potrawy – różnorodność, którą gwarantujemy sprawia, że tak wielu Klientów zostaje u nas na stałe, a ci, którzy chcieli spróbować innych fit cateringów – wracają do nas.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa szczecin

Catering dietetyczny Szczecin

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Nasz cateringiem działa w całej Polsce – dowozimy do niemal 1800 miejscowości. Wśród nich znajduje się również Szczecin. Dostawy mają miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00. Zamów catering dietetyczny Szczecin, który dostarczymy pod Twoje drzwi w tak ekspresowym tempie, jakbyśmy spieszyli na sygnale, i ciesz się smaczną, różnorodną i przede wszystkim – zdrową dietą.