Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Łomża

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Łomża

Zdrowy catering dietetyczny

U nas zamówisz zdrowy i smaczny catering dietetyczny Łomża. Zadbaj o siebie, zaczynając od zbilansowanej diety, pełnej witamin.

Wysoka jakość

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze, dlatego powinieneś skorzystać z cateringu dietetycznego, w którym każda dieta jest stworzona przez wykwalifikowanych specjalistów.

Dieta pudełkowa - oszczędność czasu

Najlepszym prezentem, jaki możesz podarować bliskim, jest Twój czas — zaoszczędź go, korzystając z cateringu dietetycznego i spędź niezapomniane chwile z najbliższymi.

Catering dietetyczny Łomża
- pomagamy w realizacji celów

 Z nami osiągniesz swoje cele — jeżeli dbasz o sylwetkę, chcesz schudnąć, przytyć lub zachować aktualną wagę, powinieneś zadbać o ilość kalorii, którą dostarczasz swojemu organizmowi. Korzystając z diety pudełkowej Łomża, masz pewność, że zjesz konkretną ilość kalorii w ciągu dnia. Zdajemy sobie sprawę, że samodzielne liczenie tego może być problematyczne, dlatego warto zdać się na specjalistę współpracującym z Pogotowiem Dietetycznym, który w prawidłowy sposób zrobi to za Ciebie.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien, która dieta pudełkowa spełni Twoje oczekiwania, rozważ opcję zamówienie testowego. To całodzienny zestaw dań z wybranego cateringu dietetycznego. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy nasze dania Ci smakują, a sama idea diety pudełkowej, którą odbierasz każdego ranka spod swoich drzwi, jest dla Ciebie wygodna.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa łomża
catering dietetyczny i dieta pudełkowa łomża

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Chcesz zamówić dietę pudełkową, ale nie wiesz, jaką wybrać kaloryczność posiłków? Nie bój się korzystać z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej. Jest on niezwykle intuicyjny, a dzięki temu prosty w obsłudze. Korzystanie z niego nie będzie stanowiło żadnych problemów. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszesz swoją płeć, wiek, wagę i wzrost, a także określisz swój tryb pracy i poziom aktywności fizycznej. Aby Ci to ułatwić, kalkulator kalorii zasugeruje kilka rozwiązań. Wybierz tę propozycję, która najbardziej odpowiada Twojej sytuacji życiowej.

Po uzupełnieniu wszystkich pól kalkulator kalorii wygeneruje wynik CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Co dalej? Zastanów się, czy chcesz schudnąć, przytyć czy zostać przy swojej obecnej wadze. Jeżeli zdecydujesz się ją utrzymać, wybierz kaloryczność równą CPM. Jeżeli Twoim celem jest nabranie na wadze — dodaj kalorie, natomiast w momencie, gdy chcesz schudnąć — odejmij.

Catering dietetyczny Łomża — na sygnale ze zdrową dietą

Czym Pogotowie Dietetyczne wyróżnia się wśród innych cateringów?

Przede wszystkim działamy z misją. Marka powstała z zamysłem dbania o zdrowie innych – stąd również jej nazwa. Za układanie diet pudełkowych są odpowiedzialni wykwalifikowani dietetycy, natomiast posiłki gotują kucharze mogący się pochwalić dużym doświadczeniem. Pogotowie Dietetyczne oferuje również posiłki smaczne i różnorodne – chcemy, aby jedzenie było przyjemnością. Nasz catering dietetyczny Łomża stawia na witaminy oraz walory smakowe, nie zapominając przy tym, że nikt nie lubi nieustannie spożywać podobnych do siebie dań.

Dieta pudełkowa — szeroki wybór

Oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych – m.in.: Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan czy Low IG. Dzięki tak bogatej ofercie cateringu dietetycznego każdy może znaleźć zestaw dla siebie, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Bardzo często sami nie dysponujemy wiedzą pozwalającą na zaplanowanie posiłków w taki sposób, by w ciągu całego dnia dostarczyły nam odpowiednie składniki odżywcze.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa łomża

Dieta pudełkowa Łomża

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

 Zamów swój catering dietetyczny Łomża, aby codziennie móc odebrać spod swoich drzwi zestaw pysznych i zdrowych posiłków, który będzie czekał na Ciebie już od rana. Dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych – od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę – od 01:00 do 08:00. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z transportem fit cateringu – jest to usługa całkowicie darmowa.

 

Czekamy na Twoje zamówienie – dołącz do grona naszych Klientów, którzy nam zaufali.