Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Łódź

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Łódź

Catering dietetyczny dla każdego

Czym jest dieta pudełkowa? To zestaw, składający się z pięciu (lub trzech) gotowych posiłków na cały dzień, które catering dietetyczny dostarcza pod Twoje drzwi. Każde danie jest zapakowane w szczelnie zabezpieczone pudełko, które możesz wrzucić do torby i zabrać w dowolne miejsce np. do pracy, na uczelnię, w podróż pociągiem, do znajomych czy do parku, jeżeli lubisz jeść na świeżym powietrzu.

Dieta pudełkowa Łódź- wygodne rozwiązanie

Lunch boxy możesz podgrzać w mikrofalówce, ale oferujemy również dania do zjedzenia na zimno, także nie musisz się martwić, jeżeli akurat wybierasz się w miejsce, w którym nie masz dostępu do kuchenki mikrofalowej. Dieta pudełkowa Łódź to idealne rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu poza domem.

Oszczędź czas z cateringiem dietetycznym

Dieta pudełkowa Łódź jest stworzona dla Twojej wygody. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić na czasie. Koniec z traceniem kilku godzin miesięcznie na planowanie posiłków, tworzenie list zakupów, wyprawy do supermarketów i gotowanie. 

Otrzymasz od nas gotowe lunch boxy, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na odpoczynek, naukę języka, spotkania ze znajomymi lub rodziną lub rozwijanie własnego biznesu. Gwarantujemy, że dieta pudełkowa jest opcją idealną dla każdego, kto chce zadbać nie tylko o swój czas, ale również i zdrowie.

Pogotowie dietetyczne
- catering z misją i ideami

Nasza dieta pudełkowa jest gwarancją zdrowia. „Pogotowie Dietetyczne” nie jest przypadkową nazwą – to odzwierciedlenie naszej misji, która towarzyszy nam od samego początku istnienia firmy.

Catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne powstał w oparciu o ideę dostarczania ludziom takich posiłków, które poprawią ich stan zdrowia i samopoczucia, a co za tym idzie – korzystnie wpłyną na jakość życia.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa łódź
catering dietetyczny i dieta pudełkowa łódź

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

W ofercie naszego cateringu dietetycznego Łódź znajdziesz szeroki wybór diet m.in.: Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Low IG. To sprawia, że możesz wybrać taki zestaw, który najlepiej pasuje do Twoich upodobań, stylu życia i zdrowia. Jeżeli dokonałeś wyboru i już wiesz, jaką dietę pudełkową u nas zamówisz, to następnym krokiem będzie wybór ich kaloryczności. Swoje zapotrzebowanie kaloryczne możesz obliczyć posługując się kalkulatorem kalorii – znajduje się on na naszej stronie internetowej i jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy uzupełnić rubryki podstawowymi informacjami o Twoim wieku, wzroście, wadze, płci, a także wybrać jedną z dostępnych opcji, która najbardziej odpowiada Twojej aktywności fizycznej oraz trybowi pracy.

Po uzupełnieniu wszystkich pól, kalkulator kalorii pokaże Ci wynik PPM, określający podstawową przemianę materii oraz CPM, mówiący o całkowitej przemianie materii. Przy wyborze kaloryczności posiłków należy kierować się wynikiem CPM. Jeżeli Twoim celem jest utrzymać obecną wagę – wybierz dietę o kaloryczności odpowiadającej CPM. Jeżeli chcesz schudnąć – odejmij kalorie, a jeśli chciałbyś przytyć – dodaj.

Nasz catering dietetyczny dba nie tylko o zdrowie, ale i relacje

Nasz fit catering dietetyczny dba nie tylko o Twój organizm, ale również o Twój czas. Jak to możliwe?

Wyręczamy Cię w gotowaniu, na które musiałbyś poświęcić wiele godzin tygodniowo – w końcu to nie tylko czas spędzony w kuchni nad patelnią i garnkami, ale również planowanie posiłków, sporządzanie list niezbędnych produktów i długie zakupy w supermarkecie, których nieodłącznym elementem jest czekanie w niemalże niekończących się kolejkach i dźwiganie toreb. Nic przyjemnego!

 

Za to jak miło jest wziąć w dłoń fit catering i zdjąć folię z lunch boxa, w którym czeka na Ciebie pyszne i zdrowe danie, będące od razu gotowym do spożycia lub wymagające jedynie podgrzania w kuchence mikrofalowej. W ten sposób unikniesz również zmywania, a co za tym idzie – zmniejszą się rachunki za wodę.

Dieta pudełkowa z najwyższej jakości składników

Układanie diet pudełkowych powierzamy doświadczonym dietetykom, którzy z należytą dokładnością dobierają odpowiednie składniki tak, aby otrzymać zbilansowane dania, dostarczające wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Kucharze przygotowują posiłki, bazując na bardzo dobrych jakościowo, świeżych produktach. Wśród nich znajduje się również tzw. „super żywność”, czyli taka, która w swoim składzie posiada bardzo wysoką zawartość witamin, minerałów i antyoksydantów. Należą do niej m.in.: nasiona goji, siemię lniane czy komosa ryżowa. Decydując się na korzystanie z diety pudełkowej Łódź oferowanej przez catering Pogotowie Dietetyczne, stawiasz na swoje zdrowie.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa łódź

Catering dietetyczny Łódź

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Zamów nasz catering dietetyczny – cieszymy się ogromnym zaufaniem, o czym świadczy fakt, że dowozimy do niemalże 1800 miejscowości w całej Polsce. Wśród nich jest również Łódź. Dostawy są całkowicie bezpłatne, więc jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samej diety pudełkowej Łódź.

 

Czekamy na Twoje zamówienie!