Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Rzeszów

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta Pudełkowa Rzeszów

Catering dietetyczny - Smacznie i wygodnie

Jeżeli jesteś na naszej stronie, zapewne wiesz już, czym jest dieta pudełkowa. To zestaw gotowych posiłków na cały dzień, które catering dostarcza codziennie pod Twoje drzwi. Każde danie jest zapakowane w szczelnie zabezpieczone pudełko, które możesz wrzucić do torby i zabrać w dowolne miejsce np. do pracy, do parku czy na uczelnię.

Zdrowa dieta pudełkowa

Czy wiedziałeś, że dieta pudełkowa może być zdrowa? Na tym opiera się idea naszej marki – dostarczać ludziom zdrowe, zbilansowane posiłki, pełne witamin. Stąd nasza nazwa – Pogotowie Dietetyczne.

Zestaw testowy

Jeżeli nie jesteś pewien, którą dietę wybrać lub jeszcze nie wiesz, czy korzystanie z diety pudełkowej jest rozwiązaniem dla Ciebie – możesz skorzystać z zamówienia testowego. Wtedy otrzymasz jednodniowy zestaw dowolnej diety pudełkowej Rzeszów, który dostarczymy pod wskazany adres.

Dieta pudełkowa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Jesteśmy cateringiem dietetycznym z zaufanymi dietetykami, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie ułożyć diety pod konkretne potrzeby – np. dieta przy chorobie Hashimoto czy dieta wegańska. Nasi kucharze korzystają wyłącznie ze świeżych składników, wśród których jest tak zwana “super żywność” – czyli produkty o najwyższej zawartości witamin, minerałów i antyoksydantów. Wśród nich znajdują się m.in.: nasiona goji, siemię lniane czy komosa ryżowa.

Dieta pudełkowa Rzeszów to gwarancja, że otrzymasz posiłki najwyższej jakości, które zachwycają smakiem i aromatem. Dokładamy wszelkich starań, aby dania były różnorodne – mamy świadomość, że nikt nie lubi nieustannie jeść tego samego.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa rzeszów
catering dietetyczny i dieta pudełkowa rzeszów

Skorzystaj z kalkulatora kalorii

Zdecydowałeś się już na jedną z dostępnych diet, a teraz zastanawiasz się, która kaloryczność posiłków będzie dla Ciebie najlepsza? Przychodzimy z prostym rozwiązaniem – skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej. Jest on prosty w obsłudze i wymaga jedynie wprowadzenia bardzo podstawowych danych, takich jak Twoja płeć, wiek, wzrost i waga. Następnie należy określić Twój tryb pracy i poziom aktywności fizycznej w ciągu tygodnia.

Po wprowadzeniu wszystkich danych, kalkulator kalorii obliczy PPM (podstawową przemianę materii) oraz CPM (całkowitą przemianę materii). CPM jest wynikiem określającym Twoje zapotrzebowanie kaloryczne optymalne do zachowania obecnej wagi. W momencie, kiedy chcesz schudnąć – należy odjąć kalorie, a gdy chcesz przytyć – dodać.

Catering dietetyczny z misją

Nasza dieta pudełkowa Rzeszów jest gwarancją zdrowia. „Pogotowie Dietetyczne” nie jest przypadkową nazwą – to odzwierciedlenie naszej misji.

Misją naszego cateringu dietetycznego jest dostarczanie Klientom posiłków, które poprawią ich samopoczucie i zdrowie, a co za tym idzie – jakość życia. Owszem, aktywność fizyczna, nawet w formie regularnych spacerów, jest ważna, jednak podstawą jest zbilansowana dieta, która zapewni organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich ilościach.

Pogotowie Dietetyczne oferuje zamówienie testowe

Pogotowie Dietetyczne to zdrowy i smaczny catering dietetyczny – jesteśmy pewni naszych produktów, dlatego dajemy możliwość dokonania zamówienia testowego. Mamy świadomość, że oferujemy wiele interesujących diet pudełkowych, dlatego czasem trudno jest dokonać wyboru. Wśród dostępnych diet znajduje się m.in. dieta Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan czy Low IG. Jeżeli jeszcze nie do końca wiesz, na co się zdecydować i masz ochotę wypróbować posiłki przed złożeniem zamówienia na dłużej – dokonaj zamówienia testowego. Wtedy dostarczymy Ci jednodniowy wybrany zestaw pięciu posiłków, który znajdziesz pod swoimi drzwiami w ekologicznej torbie z logiem Pogotowia Dietetycznego.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa rzeszów

Catering dietetyczny Rzeszów

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Nasz catering dietetyczny cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi i dumni. To pozwoliło rozrosnąć się naszej marce do tego stopnia, by być obecnym w niemalże 1800 miejscowościach w całej Polsce – wśród nich jest również Rzeszów. Dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych – od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę – od 01:00 do 08:00. Dzięki temu dieta pudełkowa Rzeszów czeka na Ciebie już od samego rana. Jeżeli zmienisz adres podczas trwania naszej współpracy lub przez jakiś czas będziesz potrzebować dowozu w inne miejsce niż zwykle – nic się nie stanie. W takim wypadku poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

Czekamy na Twoje zamówienie!