Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Toruń

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Toruń

Smaczna i zdrowa dieta

Dieta pudełkowa jest ostatnim krzykiem mody i… zdrowia! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy posiadają odpowiednią wiedzę, pozwalającą przygotować pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Korzystając z cateringu dietetycznego, masz pewność, że dieta została przygotowana przez doświadczonych dietetyków.

Zróżnicowana dieta pudełkowa Toruń

Nie obawiaj się „smakowej nudy” – stawiamy na różnorodność, nawet w obrębie tej samej diety. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas posiłki różniły się od siebie. Uważamy, to za jeden z ogromnych plusów, którym nasze diety pudełkowe wyróżniają się spośród innych, oferowanych przez pozostałe cateringi.

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Nie zostawimy Cię samemu sobie przy określaniu kaloryczności swojej diety pudełkowej. Przygotowaliśmy kalkulator kalorii, który obliczy Twoje zapotrzebowanie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, na którą z dostępnych opcji powinieneś się zdecydować, aby osiągnąć planowane efekty.

Dieta pudełkowa Toruń
- idealne rozwiązanie

Prowadzisz aktywny tryb życia? Jesteś mamą, tatą, a może robisz zawodową karierę? Prowadzisz własny biznes? 24 godziny w ciągu doby to dla Ciebie stanowczo za mało? Nie jesteśmy w stanie w magiczny sposób wydłużyć dnia, ale… możemy zaproponować rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz kilka godzin tygodniowo, a ten czas będziesz mógł przeznaczyć na spotkania ze znajomymi, pogłębianie więzi z dzieckiem, rodziną, drugą połówką lub na rozwój biznesu. Idealnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa Toruń.

Pomyśl, ile zajmują następujące czynności: planowanie posiłków na najbliższe dni, sporządzenie listy zakupów, same zakupy potrzebnych produktów i – przede wszystkim – przygotowanie śniadania, drugiego śniadania, obiadu i kolacji? To kilka godzin w ciągu tygodnia, które można przeznaczyć na coś zupełnie innego. Niekiedy nawet brakuje chwili, by przygotować wszystkie pięć posiłków lub – tym bardziej – zadbać o ich odpowiednią

catering dietetyczny i dieta pudełkowa toruń
catering dietetyczny i dieta pudełkowa toruń

Kalkulator kalorii - oblicz Swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Przed wyborem diety pudełkowej skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii, który obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Uzupełnij rubryki następującymi danymi: płeć, wiek, waga, wzrost, a następnie określ swoją aktywność i tryb pracy.

Po uzupełnieniu wszystkich pól otrzymasz CPM, który określa Twoją całkowitą przemianę materii. Aby utrzymać obecną wagę – wybierz dietę o takiej kaloryczności, jak otrzymany wynik. Jeżeli chcesz schudnąć – odejmij kalorie, a jeżeli przytyć – dodaj. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego kalkulatora kalorii, ponieważ jest on prosty w obsłudze i pomaga w obliczeniu zapotrzebowania kalorycznego.

Pogotowie Dietetyczne - catering z misją

Pogotowie Dietetyczne to catering dietetyczny dbający o to, by posiłki, jakie Klienci otrzymują, były jak najwyższej jakości.

Nasi doświadczeni kucharze korzystają ze świeżych i zdrowych produktów, bogatych w witaminy i minerały, które korzystnie wpływają na organizm, a co za tym idzie – również na samopoczucie i jakość życia. 

 

Układanie naszych diet pudełkowych powierzyliśmy wykwalifikowanym dietetykom, mającym nie tylko doświadczenie, ale również będącym pasjonatami – dzięki czemu są godni zaufania, ponieważ działają z misją, tak jak cały zespół Pogotowia Dietetycznego.

 

Która dieta pudełkowa jest dla Ciebie?

Nie jesteś pewien, którą dietę chcesz wybrać? Myślisz o zmianie jadłospisu, ale nie wiesz, jakie posiłki będą Ci odpowiadać? Chcesz sprawdzić, czy nasz catering dietetyczny sprosta Twoim oczekiwaniom?  Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi “Tak” – nie ma problemu! Umożliwiamy złożenie zamówienia testowego. Jednodniowa testowa dieta pudełkowa Toruń to świetny sposób na zweryfikowanie tego, czy dany wybór będzie Ci odpowiadał.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa toruń

Catering dietetyczny Toruń

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Jesteśmy obecni również w Toruniu. Dowozimy na terenie całego miasta od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samego fit cateringu. Co w przypadku, gdy chcesz, aby catering dietetyczny był dostarczony na inny adres? Wystarczy, że poinformujesz nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00. Dowozimy również do: Bydgoszcz.

 

Czekamy na Twoje zamówienie!