Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Gdańsk

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Gdańsk

Catering dietetyczny to oszczędność czasu

Gdańsk to piękne miasto – aż chce się czerpać garściami z jego uroków zamiast spędzać godziny w kuchni na przygotowywaniu posiłków. Przybywamy z idealnym rozwiązaniem, które odciąży Cię od codziennych obowiązków, a jednocześnie sprawi, że zyskasz więcej czasu na odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz czas dla drugiej połówki, rodziny i przyjaciół. 

Catering inny niż wszystkie

Oferujemy wyjątkowy fit catering dietetyczny Gdańsk, który wyróżnia się na tle innych cateringów i jesteśmy pewni, że po zapoznaniu się z naszymi produktami oraz wartościami, sam będziesz mógł to przyznać.

Więcej niż zwykła dieta pudełkowa

Nasz catering dietetyczny Gdańsk stawia przede wszystkim na pomoc ludziom – to jest naszą najważniejszą wartością i było główną myślą przy zakładaniu firmy. Kierujemy się zadowoleniem naszych Klientów i dbaniem o zdrowie – stąd też nazwa – catering Pogotowie Dietetyczne.

Zdrowa dieta pudełkowa

Specjalizujemy się w dietach pudełkowych, które mają ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom, które zmagają się z różnymi chorobami i potrzebują konkretnych posiłków.

Nad dietami skrupulatnie pracują nasi wykwalifikowani dietetycy, którzy posiadają duże doświadczenie, dzięki któremu mogą we właściwy sposób zadbać o posiłki wchodzące w skład naszego cateringu dietetycznego Gdańsk i ułożyć je w taki sposób, aby dostarczały wszelkich niezbędnych substancji – minerałów i witamin – w odpowiednich ilościach.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdańsk
catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdańsk

Kalkulator kalorii

Poza zdecydowaniem się na konkretną dietę pudełkową, dostosowaną specjalnie pod Twoje potrzeby, będziesz musiał wybrać również kaloryczność posiłków. Zastanów się, jaki jest Twój cel – czy chcesz utrzymać swoją wagę, schudnąć, a może przytyć? Jeżeli już to wiesz, to czas na skorzystanie z kalkulatora kalorii, który obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej i jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy, że uzupełnisz poszczególne rubryki swoimi aktualnymi danymi: wiek, waga, wzrost i płeć, a następnie określisz swoją aktywność. 

Gdy już wszystkie pola będą uzupełnione, otrzymasz wynik PPM, który określa podstawową przemianę materii oraz CPM, informujący o całkowitej przemiany materii. Ten drugi pokazuje optymalną ilość kalorii niezbędną do zachowania Twojej aktualnej wagi. Jeżeli planujesz schudnąć lub przytyć – należy odpowiednio odjąć lub dodać kalorie.

Przetestuj nasz catering dietetyczny

Masz na oku kilka diet, które przypadłyby Ci do gustu i nie wiesz, na którą finalnie się zdecydować?

Szczerze zachęcamy do skorzystania z opcji jednodniowego zestawu testowego, który sprawi, że przekonasz się, czy dokonany przez Ciebie wybór jest tym najlepszym. Umożliwiamy dokonanie zamówienia na dowolną ilość czasu – to sprawia, że możesz wybrać dostawę cateringu dietetycznego nawet na kilka dni, aby sprawdzić jakość i różnorodność dań w danej diecie pudełkowej Gdańsk. Jak to zrobić? Najpierw wybierz miasto, następnie dietę oraz kaloryczność posiłków, a przy określaniu ilości dni – zaznacz opcję „dieta testowa”.

Produkty najwyższej jakości

Do tworzenia dań w naszych dietach pudełkowych wykorzystujemy najlepszej jakości, świeże produkty. Bazujemy na składnikach zawierających jak najwięcej substancji mających dobroczynny wpływ na ludzki organizm, które należą do tak zwanej „super żywności” – wśród nich znajdują się m.in.: nasiona chia, jagody goji, siemię lniane  czy komosa ryżowa.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdańsk

Dieta Pudełkowa Gdańsk

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Działamy również w Gdańsku, gdzie dostarczamy dietę pudełkową do każdej dzielnicy, dlatego bez obaw możesz skorzystać z naszych usług bez względu na to, czy mieszkasz na obrzeżach miasta czy może w jego centrum – dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Dowozimy dietę pudełkową Gdańsk od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00. W województwie pomorskim jesteśmy również m.in. w: GdyniaSopot oraz Słupsk.