Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Poznań

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Poznań

Oszczędź czas z dietą pudełkową

Nie masz pomysłu na obiad? Nie masz czasu, by sporządzać długie listy zakupów, spędzać czas w supermarkecie, a później stać dziesiątki minut w kuchni nad przyrządzaniem posiłków na cały dzień? A może po prostu gotowanie nie należy do Twoich zainteresowań i najbardziej lubianych aktywności i w tym czasie wolisz robić coś innego? Rozwiązanie jest proste – catering dietetyczny Poznań! Dostarczymy wybraną przez Ciebie dietę pudełkową prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny Poznań dostosowany do potrzeb

Przede wszystkim zadbamy o Twoje zdrowie – każda z naszych diet pudełkowych jest szczegółowo opracowywana przez doświadczonych i – przede wszystkim – zaufanych dietetyków, których bogata wiedza jest gwarancją dobrze zbilansowanych posiłków, dostosowanych pod konkretne potrzeby.

Zdrowa dieta na pierwszym miejscu

Nasi kucharze, dbający o wysoką jakość potraw, starają się bazować z nieprzetworzonych produktów, bogatych w najbardziej wartościowe składniki odżywcze. Korzystają również ze składników, które określa się mianem „super żywności”, czyli mającej wyjątkowo zbawienny wpływ na zdrowie. Posiadają one wysoką zawartość witamin i składników mineralnych, a także przyczyniają się do redukcji wszelkiego rodzaju chorób. Nasz catering dietetyczny Poznań stawia zdrowie na pierwszym miejscu – stąd również nasza nazwa – Pogotowie Dietetyczne.

Catering dietetyczny Poznań
- na sygnale ze zdrowiem

Mamy świadomość, że w zależności od różnego rodzaju schorzeń czy alergii niektórzy nasi Klienci nie mogą spożywać niektórych składników, w związku z czym umożliwiamy wykluczenie poszczególnych produktów z wybranej diety pudełkowej.

Jeżeli nie udało Ci się odnaleźć swojego na dostępnej liście tego, co konkretnie Cię interesuje, rekomendujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi, a postaramy się dobrać odpowiednie wykluczenie do Twojego zamówienia.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa poznań
catering dietetyczny i dieta pudełkowa poznań

Kalkulator kalorii

Nie wiesz, jaką kaloryczność swojej fit diety powinieneś wybrać? Oferujemy bardzo proste rozwiązanie, polegające na skorzystaniu z kalkulatora kalorii, znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wynik, jaki uzyskasz, będzie Twoim indywidualnym zapotrzebowaniem kalorycznym i jest on dostosowany wyłącznie pod Ciebie, ponieważ bazuje on na wprowadzonych wcześniej danych takich jak: płeć, wiek, waga oraz poziom codziennej aktywności.

Jeżeli chcesz zamówić lunchboxy również dla swoich domowników – skorzystaj z niego ponownie – kalkulator kalorii jest wielorazowego użytku, co oznacza, że możesz posługiwać się nim nieskończoną ilość razy.

Skorzystaj z zamówienia testowego

Jeżeli jeszcze nie potrafisz zdecydować, która dieta będzie dla Ciebie najlepsza i chciałbyś się przekonać, czy dokonujesz właściwego wyboru jeszcze zanim złożysz zamówienie na dłuższy okres?

Oferujemy możliwość zamówienia wersji testowej – składa się ona z jednodniowego zestawu wybranej diety. Warto korzystać z tego rozwiązania, ponieważ dzięki niemu możesz się przekonać, czy walory smakowe oraz objętość danych posiłków Ci odpowiadają.

 

Nasz catering dietetyczny możesz zamawiać na dowolną ilość czasu, więc jeżeli potrzebujesz dłuższego przetestowania konkretnej diety, możesz zamówić ją na kilka dni – na przykład na tydzień, a po tym okresie wybrać inną, aby ostatecznie zdecydować się na najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Catering dietetyczny Poznań to wiele korzyści

Catering dietetyczny Poznań jest przede wszystkim gwarancją zaoszczędzonego czasu – nie musisz spędzać wielu godzin tygodniowo na przygotowywaniu posiłków. Zamiast tego możesz spotkać się z przyjaciółmi lub zrobić coś dla siebie. Ponadto nasze diety są zdrowe i zbilansowane. Oferujemy również ich szeroki wybór – możesz wybrać takie posiłki, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Gwarantujemy różnorodne dania, dzięki czemu dostawy Ci się nie znudzą i będziesz wyczekiwać na nie z niecierpliwością.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa poznań

Dieta Pudełkowa Poznań

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

 Dowozimy na terenie całego miasta Poznań od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samego cateringu dietetycznego Poznań.

Dokonanie zamówienia jest banalnie proste – wystarczy jedynie wybrać dietę pudełkową Poznań, a następnie kierować się instrukcją krok po kroku.

Wychodzimy naprzeciw Klientom i jeżeli podczas dostaw zmienisz adres zamieszkania lub przez jakiś czas będziesz potrzebować dowozu w inne miejsce niż zwykle – poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

Czekamy na Twoje zamówienie!