Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Gorzów Wielkopolski

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski

Catering dietetyczny - zapewniamy zdrowie i czas

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski zaoszczędzi Twój czas – zamiast poświęcać godziny na gotowanie, będziesz mógł odpocząć, pójść na zajęcia dodatkowe, poczytać, pojechać do rodziny, spędzić czas z drugą połówką lub spotkać się ze znajomymi.

Możliwość zamówienia testowej diety pudełkowej

Jeżeli nie wiesz, na którą dietę z cateringu dietetycznego wybrać, zdecyduj się na zamówienie testowe, dzięki czemu otrzymasz zestaw wybranej diety na cały dzień.

Catering dostosowany do potrzeb każdego

Nasz catering dietetyczny jest gwarancją zdrowych posiłków – wszystkie diety są układane przez wykwalifikowanych dietetyków z dużym doświadczeniem. Ponadto umożliwiamy wykluczenie niektórych składników w wybranych diet.

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski ułatwi Ci życie

Czy zdajesz sobie sprawę z udogodnień, jakie niesie za sobą korzystanie z diety pudełkowej? Jest to przede wszystkim świadomość, że korzystasz z planu żywieniowego ułożonego przez specjalistów – dietetycy, z którymi współpracujemy, wyróżniają się swoim doświadczeniem i kwalifikacjami. 

Nie każdy dysponuje wiedzą pozwalającą na wyliczenie, ile konkretnie witamin i minerałów powinien przyjąć w ciągu dnia, aby dostarczyć swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje, by móc prawidłowo funkcjonować. Kolejną zaletą diety pudełkowej jest wygoda – catering dostarczamy naszym Klientom prosto pod ich drzwi mieszkaniowe. Wystarczy więc, że rano odbierzesz cały zestaw posiłków ze swojej wycieraczki. Lunchboxy, które mamy są lekkie i szczelnie zamknięte, dzięki czemu można wrzucić je do torby i przenieść w dowolne miejsce, aby cieszyć się pysznym i zdrowym posiłkiem w pracy, na uczelni, na pikniku lub wśród znajomych.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gorzów wielkopolski
catering dietetyczny i dieta pudełkowa gorzów wielkopolski

Kalkulator kalorii obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne

Aby dowiedzieć się, jaką kaloryczność powinna mieć Twoja dieta, skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej. Podaj swoją płeć, wagę, wiek i wzrost, oraz wybierz jedną z podanych opcji, która najbardziej pasuje do Twojego trybu pracy i poziomu aktywności fizycznej.

Kalkulator kalorii pokaże Ci wynik CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Jeżeli chcesz schudnąć – odejmij kalorie, natomiast w momencie, gdy chcesz przytyć – dodaj kalorie.

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski zaoszczędzi Twój czas!

Pogotowie Dietetyczne jest rzetelną firmą dbającą o zdrowie swoich Klientów – stąd również nasza nazwa.

Jest ona wyraźna, aby zaznaczyć wszystkim zainteresowanym zdrowym odżywianiem, że jesteśmy cateringiem dietetycznym, który spełni ich potrzeby. Zatrudniamy wykwalifikowanych dietetyków, którzy układają specjalistyczne diety pudełkowe, a także umożliwiamy wykluczenie niektórych składników ze względu na alergie lub inne problemy zdrowotne, a także upodobania. Oferujemy wiele diet pudełkowych m.in.: dietę  Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Keto, Lactose Free czy Low IG, a każda z nich jest zdrowa i smaczna, dlatego rozumiemy, że możesz mieć problem ze zdecydowaniem się na jedną.

 

Pamiętaj, że możesz złożyć zamówienie na dowolną ilość dni – nie jest konieczne, abyś zamawiał posiłki na cały miesiąc. Najpierw sprawdź, która z diet dostępnych na stronie Pogotowia Dietetycznego, jest dla Ciebie. Ponadto możesz skorzystać z zamówienia testowego – to zestaw pięciu posiłków, które znajdują się w wybranej diecie danego dnia.

Dieta pudełkowa - wygodne rozwiązanie

Dieta pudełkowa, którą od nas dostaniesz, jest gotowa do spożycia od razu – mamy dania dostępne na zimno. Jeżeli jednak chcesz zjeść ciepły obiad, wystarczy, że podgrzejesz pudełko w mikrofalówce, co oznacza, że przygotowanie posiłku zajmie Ci jedynie kilka minut, a nie kilka godzin tak jak w przypadku, gdybyś musiał sporządzić go samodzielnie od podstaw.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gorzów wielkopolski

Dieta pudełkowa Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Dbamy o to, byś mógł cieszyć się swoim fit cateringiem dietetycznym Gorzów Wielkopolski od samego rana. Dlatego dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych — od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę — od 01:00 do 08:00. Dostawy są całkowicie darmowe – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jedyną kwotą, za jaką płacisz, jest sama dieta pudełkowa Gorzów Wielkopolski. 

 

Zamów catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski – zadbaj o swoje zdrowie i  dobre samopoczucie.

 

Jesteśmy również w: Zielona Góra