Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Katowice

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Katowice

Zdrowa dieta pudełkowa

Pogotowie Dietetyczne jest przede wszystkim cateringiem dietetycznym z misją – marka powstała z celem poprawy zdrowia, a co za tym idzie – jakości życia osób, które zdecydowały się skorzystać z oferowanej przez nas diety pudełkowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były pełne wartościowych składników mineralnych i witamin dobroczynnie działających na organizm.

Starannie przygotowane posiłki

Do układania specjalistycznych diet zatrudniliśmy wykwalifikowanych dietetyków, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie posiłki dostępne w diecie pudełkowej, którą u nas zamówisz, będą zdrowe, zbilansowane i zapewnią Ci energię na cały dzień.

Catering dietetyczny Katowice najwyższej jakości

Nasi doświadczeni kucharze są prawdziwymi pasjonatami i bazują na wyłącznie świeżych i zdrowych produktach, wykorzystując do dań również składniki, które zyskały miano „super żywności”. Należą do niej m.in. nasiona goji, siemię lniane czy komosa ryżowa.

Catering dietetyczny Katowice
- zaoszczędź czas

Masz dosyć spędzania wielu godzin w kuchni? Męczą Cię zakupy spożywcze i sporządzanie list produktów, z których powstanie obiad? Uważasz, że spędzasz nad tym stanowczo za dużo czasu, który w innych okolicznościach poświęciłbyś na coś innego – rozwijanie własnych pasji, skupienie się na karierze czy poprawieniu relacji z najbliższymi? A może po prostu nie lubisz gotować lub nie masz pomysłów na różnorodne posiłki, a nie chcesz nieustannie jeść tego samego?

Przychodzimy z rozwiązaniem – catering dietetyczny Katowice jest tym, co rozwiąże Twoje problemy. Koniec z przesiadywaniem w kuchni, planowaniem długich list zakupowych i nieustannym jeżdżeniu do supermarketów. Koniec z nudnymi posiłkami – sami nie chcielibyśmy nieustannie widzieć na talerzu tego samego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nasz catering dietetyczny dania były różnorodne. 

catering dietetyczny i dieta pudełkowa katowice
catering dietetyczny i dieta pudełkowa katowice

Kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Składasz zamówienie? Wybrałeś dietę pudełkową Katowice, ale zatrzymałeś się w momencie, gdy musisz określić kaloryczność posiłków? Skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej, dzięki któremu w szybki sposób dowiedz się, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Wystarczy, że uzupełnisz rubryki następującymi danymi: płeć, wiek, wzrost, waga, a także określisz swój tryb pracy oraz aktywność w ciągu tygodnia. Ten ostatni krok nie jest trudny – nie musisz go uzupełniać samodzielnie – kalkulator kalorii zaproponuje Ci kilka odpowiedzi – wystarczy, że wybierzesz jedną z nich, która najbardziej opisuje Twój tryb życia.

Gdy wszystkie pola będą uzupełnione, otrzymasz dwa wyniki. Pierwszy z nich określi Twoją podstawową przemianę materii (PPM), a drugi całkowitą przemianę materii (CPM) – ten ostatni mówi o tym, jaka kaloryczność posiłków jest dla Ciebie najlepsza, aby utrzymać swoją wagę na tym poziomie, który masz. Jeżeli chcesz schudnąć, należy odjąć kalorie, natomiast, jeśli chcesz przytyć – dodać.

Catering dietetyczny Katowice - cieszymy się zaufaniem

Każdego dnia przyświeca nam myśl, że chcemy nieść pomoc innym – dlatego udało nam się zbudować z naszymi Klientami taką relację.

 

Pogotowie Dietetyczne cieszy się bardzo dobrą opinią, a to wszystko, dzięki indywidualnemu podejściu do Klientów, szybkością działania oraz zdrowymi, smacznymi dietami, które zmieniają na lepsze życie wszystkich, którzy z nich korzystają. Wiadomo, że posiłki wpływają na nasz organizm, zdrowie i samopoczucie, dlatego jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć markę, która dba o najważniejszy aspekt życia. Cały zespół Pogotowia Dietetycznego maksymalnie przykłada się do swojej pracy.

Zamów zestaw testowy

Jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia z naszym cateringiem dietetycznym Katowice i nie do końca wiesz, którą dietę wybrać – zdecyduj się na zamówienie testowe, dzięki któremu otrzymasz jeden całodzienny zestaw wybranej diety. To z pewnością powinno pomóc określić Ci, czy dane posiłki Ci smakują. Jeżeli jeden dzień to dla Ciebie za krótko – możesz złożyć zamówienie na kilka dni – na przykład tydzień. Nie posiadamy minimalnego, ani maksymalnego limitu dni.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa katowice

Dieta pudełkowa Katowice

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Z naszym zdrowym cateringiem dietetycznym docieramy do Katowic i prawie 1800 innych miejscowości. Nie jest istotne, czy mieszkasz na obrzeżach miasta, czy w samym centrum. Posiłki dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00, dzięki temu możesz cieszyć się zdrowymi daniami już od samego rana.