Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Sopot

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Sopot

Catering dietetyczny z gwarancją smaku

Nasz catering dietetyczny Sopot to gwarancja smacznych, zdrowych i różnorodnych posiłków. Zamów, żeby się o tym przekonać – jesteśmy pewni, że nie pożałujesz.

Dieta pudełkowa to oszczędność czasu

Chcesz oszczędzić czas? Catering dietetyczny Ci w tym pomoże. Nie musisz poświęcać kilku godzin tygodniowo na gotowanie – zagospodaruj kilka minut na złożenie zamówienia.

Nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Catering dietetyczny to przede wszystkim wygoda – dostarczamy zestaw posiłków na cały dzień prosto pod Twoje drzwi. Wystarczy, że rano go odbierzesz ze swojej wycieraczki.

Pogotowie dietetyczne
- zostań okazem zdrowia

Pogotowie Dietetyczne wyróżnia się na tle innych cateringów dietetycznych przede wszystkim tym, że jest zdrowy. Działamy z misją i wartościami przyjętymi podczas tworzenia marki – naszym celem jest poprawa życia i samopoczucia ludzi za pomocą zdrowej diety. Aby osiągnąć ten cel współpracujemy z wykwalifikowanymi dietetykami, którym powierzyliśmy układanie diet pudełkowych. Jeżeli nie dysponujesz wiedzą, która pozwoli Ci na ułożenie zbilansowanych posiłków, które dostarczą Twojemu organizmowi odpowiednich witamin i minerałów w konkretnych ilościach – nie martw się. Wybierając Pogotowie Dietetyczne, jesteś w dobrych rękach.

Posiłki w Pogotowiu Dietetycznym przygotowują doświadczeni kucharze, którzy korzystają wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości i przygotowują niezwykle smaczne posiłki. Wiele osób sądzi, że decydując się na korzystanie z diety pudełkowej, będą otrzymywać nieustannie te same dania – nie u nas. Pogotowie Dietetyczne jest gwarancją różnorodnych posiłków. Gotujemy tak, jak sami chcielibyśmy jeść, a nikt z nas nie lubi, gdy na talerzu nieustannie pojawiają się podobne dania. Przekonaj się sam, że jest to jednym z naszych wyróżników. Dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa sopot
catering dietetyczny i dieta pudełkowa sopot

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Kalkulator kalorii jest narzędziem, za pomocą którego obliczysz CPM, czyli przemianę podstawą materii, która pokazuje, ile kalorii powinieneś spożywać w ciągu dnia, aby utrzymać swoją obecną wagę. W momencie, gdy chcesz przytyć, powinieneś dodać kalorie, a kiedy chcesz schudnąć – dodać.

Kalkulator kalorii jest dostępny na naszej stronie internetowej i jest niezwykle prosty w obsłudze. W odpowiednie rubryczki wprowadź swoje następujące dane: wiek, waga, wzrost i płeć. Następnie zobaczysz kilka propozycji, które określają Twój tryb pracy i aktywność fizyczną.

Dieta pudełkowa w wielu wariantach

 Oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.: dietę Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan czy Low IG. Jesteśmy świadomi, że trudno zdecydować się na jedną z nich, dlatego wprowadziliśmy funkcję, umożliwiającą zamówienie testowej diety pudełkowej. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z tej możliwości, to otrzymasz zestaw wybranej diety pudełkowej na cały dzień. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy dane posiłki są dla Ciebie. Jeżeli jeden dzień to zbyt mało – możesz wykonać zamówienie np. na tydzień, ponieważ nie ma minimalnej ilości dni, którą wybierasz przy zamówieniu.

Catering dietetyczny szanuje o Twój czas

Catering dietetyczny Sopot to przede wszystkim oszczędność czasu, który możesz poświęcić na odpoczynek, rozwój pasji czy biznesu lub na pogłębianie relacji z najbliższymi. Jeżeli decydujesz się na korzystanie z cateringu dietetycznego, część obowiązków znika np. zmywanie po obiedzie, planowanie posiłków, wizyty w supermarkecie po produkty spożywcze oraz gotowanie i sprzątanie po tej czynności.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa sopot

Dieta pudełkowa Sopot

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Dbamy o to, byś mógł cieszyć się swoim fit dietą pudełkową od samego rana. Dlatego dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych — od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę — od 01:00 do 08:00. Dostawy są całkowicie darmowe – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jedyną kwotą, za jaką płacisz, jest sama dieta pudełkowa Sopot. 

 

Zamów fit catering dietetyczny Sopot – zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie.

 

W województwie pomorskim jesteśmy m.in. również w: GdańskGdynia oraz Słupsk.