Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Kraków

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Kraków

Dieta pudełkowa - oszczędność czasu

Czujesz, że tracisz cenne godziny na gotowaniu posiłków? Ten problem rozwiąże dieta pudełkowa, którą dostarczymy prosto pod Twoje drzwi. Koniec z poczuciem, że tracisz czas, który mógłbyś przeznaczyć na rozwój zainteresowań.

Urozmaicone posiłki

Obawiasz się, że korzystając z cateringu dietetycznego Kraków otrzymasz dietę pudełkową, która szybko Ci się znudzi? Nic bardziej mylnego! Dbamy o różnorodność dań – sami nie chcielibyśmy jeść nieustannie tego samego, dlatego jest dla nas ważne, aby nasi Klienci również dostali to, co najlepsze.

Dieta pudełkowa dostosowana do Ciebie

Masz różne preferencje żywieniowe? Oferujemy szeroki wybór diet, a także możliwość wykluczenia niektórych składników. Skontaktuj się z nami, aby wybrać dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Fit catering dietetyczny
- dbamy o zdrowie klientów

Catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne to nie tylko nazwa – to również zawarta w niej misja. Jest nią dbanie o zdrowie naszych Klientów. Posiadamy wykwalifikowanych dietetyków, którzy układają specjalistyczne diety – posiadają w tym duże doświadczenie. Są pasjonatami, dlatego udało im się zdobyć nasze zaufanie

Nasz catering dietetyczny Kraków korzysta wyłącznie ze świeżych i dobrych jakościowo produktów, również tych, mających miano ,,super żywności”, które cechują się bardzo wysoką zawartością składników mineralnych i witamin.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa kraków
catering dietetyczny i dieta pudełkowa kraków

Kalkulator kalorii obliczy zapotrzebowanie kaloryczne

Masz już wybraną dietę pudełkową Kraków, jednak nie wiesz, jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne? Kalkulator kalorii znajdujący się na naszej stronie internetowej przybywa z pomocą. Uzupełnij następujące dane: płeć, wzrost, wiek, aktualna masa ciała wyrażona w kilogramach, a także określ swój stopień aktywności.

 Po uzupełnieniu wszystkich rubryk otrzymasz dwa wyniki: wynik podstawowej przemiany materii (PPM) oraz całkowitej przemiany materii (CPM). Drugi z nich mówi o tym, ile powinna wynosić kaloryczność zamawianej przez Ciebie diety pudełkowej, jeżeli chcesz utrzymać swoją wagę. W momencie, gdy chcesz schudnąć lub przytyć – należy odpowiednio odjąć lub dodać kalorie przy składaniu zamówienia.

Catering dietetyczny Kraków z testowym zamówieniem

Jesteśmy cateringiem oferującym możliwość dokonania testowego zamówienia.

Zamówienie testowe jest fantastycznym rozwiązaniem dla każdego, kto dopiero rozpoczyna przygodę z dietą pudełkową. Dzięki temu można zdecydować się na wypróbowanie całodziennego zestawu wybranej diety. Jeżeli wahasz się nad kilkoma dietami, nie wiesz, czy nasz catering dietetyczny spełni Twoje oczekiwania dotyczące smaku, wielkości i jakości potraw – spróbuj tego rozwiązania. Jak to zrobić? Najpierw wybierz miasto, następnie dietę oraz kaloryczność posiłków, a przy określaniu ilości dni – zaznacz opcję ,,dieta testowa”.

 

Zdrowy catering dietetyczny

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, który oferuje zdrową dietę, dostarczaną prosto pod drzwi naszych Klientów. Dbamy nie tylko o smak serwowanych przez nas potraw, ale także o ich różnorodność, dzięki czemu nie znudzimy Ci się tak szybko – o ile w ogóle to kiedyś nastąpi! Cieszymy się, że wielu naszych klientów, którzy postanowili przetestować inny catering dietetyczny – ostatecznie wraca do nas

catering dietetyczny i dieta pudełkowa kraków

Dieta pudełkowa Kraków

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Pogotowie Dietetyczne jest cateringiem działającym w całej Polsce – dowozimy do niemal 1800 miejscowości, również do Krakowa. Dostawy mają miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00. Zamów catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne i ciesz się smaczną, różnorodną i przede wszystkim – zdrową dietą pudełkową.