Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Lublin

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Lublin

Poznaj nasz catering

Czy miałeś już okazję zapoznać się z fit cateringiem Pogotowie Dietetyczne? Jeżeli jeszcze nie, a szukasz zdrowego cateringu dietetycznego Lublin i różnorodnych posiłków  – to dobrze trafiłeś. Nasza firma jest w stanie rozwiązać kilka Twoich problemów za jednym razem – wyręczymy Cię w przygotowywaniu posiłków i zadbamy o Twoje zdrowie. Naszą ideą jest przede wszystkim pomoc innym ludziom w dbaniu o ich organizm.

Dieta pudełkowa dopasowana do potrzeb

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były nie tylko smaczne i wyglądały apetycznie – zależy nam przede wszystkim na dostosowaniu diety pudełkowej pod indywidualne potrzeby naszych klientów. To sprawia, że od pierwszych zamówień zyskujemy tak ogromne zaufanie i bardzo wiele osób decyduje się zostać z nami na dłużej, natomiast ci, którzy chcieli spróbować współpracy z innymi cateringami dostępnymi na rynku – wracają do nas.

Catering dietetyczny z misją

Jesteśmy bardzo dumni ze zbudowania takiej relacji z naszymi podopiecznymi. „Podpiecznymi?” – może ktoś zapytać. Owszem, nie jesteś dla nas wyłącznie Klientem, od którego chcemy pozyskać zapłatę za dobry produkt. Działamy z misją i bazujemy na wartościach, do których należy m.in. troska o ludzkie zdrowie i jakość życia. Stąd również nasza nazwa – catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne.

Pogotowie Dietetyczne
- fit catering z misją

Zależy nam, aby wszystkie posiłki, które dostarczamy, były zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Układanie diet powierzamy zaufanym dietetykom, posiadającym ogromne doświadczenie w tworzeniu pełnowartościowych posiłków dostosowanych do konkretnych wymagań zdrowotnych np. chorób lub alergii.

Nasz catering dietetyczny bazuje na wysokiej jakości artykułach spożywczych i nie działamy „po kosztach” – naszym celem nie jest minimalizacja wydatków, co potwierdza m.in. fakt, że działamy na dobrych produktach, takich jak np. nasiona chia, jagody goji, siemię lniane  czy komosa ryżowa. Zgodnie z naszymi wartościami, ważny jest dla nas finalny efekt, jakim jest zdrowie i zadowolenie Klienta.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa lublin
catering dietetyczny i dieta pudełkowa lublin

Kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Jeżeli jesteś już zdecydowany na konkretną dietę pudełkową, możesz wahać się nad kalorycznością wybranego zestawu. Niepotrzebnie – tutaj również przychodzimy z gotowym rozwiązaniem, jakim – w tym przypadku – jest kalkulator kalorii. Znajduje się on na naszej stronie internetowej i pomaga określić Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jest również bardzo prosty w użyciu – wymaga wprowadzenia bardzo podstawowych danych.

Do obliczeń potrzebujemy Twojej płci, wieku, wagi oraz określenia Twojej codziennej aktywności, którą możesz zaznaczyć spośród kilku sugerowanych opcji. Po uzupełnieniu tych rubryk otrzymasz wynik, który określi, jaka kaloryczność jest dla Ciebie najlepsza. Kalkulator kalorii jest wielorazowego użytku – jeżeli Twoja waga lub tryb życia zmienią się podczas naszej dietetycznej przygody, możesz ponownie obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Skorzystaj z zamówienia testowego

Jeżeli wahasz się nad którąś z diet pudełkowych, mamy dla Ciebie dwa rozwiązania.

Pierwszym, które bardzo rekomendujemy, jest dokonanie zamówienia testowego – wybierasz dowolną dietę i otrzymujesz cały jednodniowy zestaw posiłków. Dzięki temu możesz określić, czy dokonany wybór był słuszny i czy zdecydować się na nasz catering dietetyczny Lublin.

Zamówienia można dokonywać na dowolną ilość dni – i to jest naszym drugim sugerowanym rozwiązaniem w momencie, gdy jednodniowa dieta testowa jest dla Ciebie niewystarczająca i masz ochotę upewnić się, jak smakują posiłki z danego zestawu przez trochę dłuższy okres.


Dieta pudełkowa - szeroki wybór

Zastanów się, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza. Skup się na swoich preferencjach smakowych, zastanów się nad wartościami. Może zrezygnowałeś lub myślisz nad rezygnacją z mięsa? Posiadamy w swojej ofercie Dietę Wege lub Dietę Vegan. Może takie postanowienia dopiero kiełkują w Twojej głowie, ale ciężko Ci się przełamać? Dobrym krokiem będzie wybór Diety Wege + Fish. Trenujesz? Proponujemy rozważenie diety Sport lub Strong – w zależności od intensywności ćwiczeń i formy aktywności.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa lublin

Catering dietetyczny Lublin - dowozimy dietę pod Twoje drzwi

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Lublin jest jednym z prawie 1800 miejsc w Polsce, do których docieramy z naszym cateringiem dietetycznym. Dietę pudełkową Lublin dowozimy do każdej dzielnicy, zarówno na obrzeżach miasta, jak i w centrum. Dowóz ma miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00, co sprawia, że możesz cieszyć się zdrowym posiłkiem już od samego rana.

 

Nie czekaj – już dziś zamów catering dietetyczny Lublin dostosowany do Twoich potrzeb.