Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Ełk

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Ełk

Zdrowy catering dietetyczny

Jesteś mieszkańcem pięknego, turystycznego miasta Ełk? Dostarczymy Ci catering dietetyczny, który jest nie tylko smaczny, ale również zdrowy.

Dieta pudełkowa -wygodne rozwiązanie

Catering dietetyczny Ełk to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się życiem. Wiemy, ile godzin zajmuje przygotowanie zdrowego posiłku — z nami zaoszczędzisz czas.

Urozmaicony jadłospis

Różnorodność to synonim naszego cateringu — stawiamy na to, aby dania różniły się od siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nikt nie lubi nieustannie jeść tego samego.

Pogotowie dietetyczne
- zaoszczędź czas z cateringiem dietetycznym Ełk

Pogotowie Dietetyczne jest w stanie wyczarować uśmiech na Twojej twarzy? Jak to możliwe? To proste — dieta pudełkowa umożliwia Ci zagospodarowanie Twojego czasu zupełnie inaczej niż do tej pory. Teraz ze swojego planu dnia możesz wyrzucić planowanie posiłków, sporządzanie list zakupów, wizyty w supermarkecie i wielogodzinne stanie w kuchni, aby ugotować zdrowy i pyszny obiad. Nasz catering dietetyczny Ełk zrobi to za Ciebie!

Ty w tym czasie możesz skupić się na rozwijaniu własnego biznesu, odpoczynku, spędzaniu czasu z najbliższymi. Dobrym pomysłem będzie również zapisanie się na zajęcia dodatkowe — z nami zyskasz kilka cennych godzin tygodniowo, które na to pozwolą. Catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne zmieni Twoje życie na lepsze — daj nam szansę. Daj również szansę swojemu zdrowiu — bo o nie również zadbamy.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa ełk
catering dietetyczny i dieta pudełkowa ełk

Kalkulator kalorii

Dieta już wybrana? Fantastycznie — teraz należy określić, jaki masz wskaźnik CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Dzięki temu dowiesz się, jaka kaloryczność posiłków będzie dla Ciebie najlepsza. Ten wynik pokazuje, ile kalorii dziennie powinieneś przyjmować, jeżeli zależy Ci na utrzymaniu swojej obecnej wagi. W momencie, gdy chcesz schudnąć — należy odjąć kalorie od otrzymanego wyniku, a kiedy chcesz przytyć — dodać.

Do obliczenia CMP skorzystaj z kalkulatora kalorii, dostępnego na naszej stronie internetowej. Używając go, otrzymasz również wynik PPM, określający podstawową przemianę materii. Jak skorzystać z kalkulatora kalorii? Wystarczy, że uzupełnisz następujące rubryki: wagę, wzrost, wiek, płeć, a także określisz swoją aktywność fizyczną i tryb pracy.

Dieta pudełkowa -wybierz wariant dla siebie

Czy wiesz, że możesz złożyć zamówienie testowe na dowolną dietę pudełkową Ełk, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej?

Tym sposobem dostarczymy prosto pod Twoje drzwi jednodniowy zestaw wybranej przez Ciebie diety pudełkowej. Zdajemy sobie sprawę, że mamy bardzo szeroką ofertę — znajdziesz u nas m.in. dietę:  Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Low IG. Wiemy również, że każdy z proponowanych przez nas zestawów jest zdrowy i wygląda smakowicie. Jeżeli nie wiesz, która dieta pudełkowa jest dla Ciebie i jeszcze się zastanawiasz – warto skorzystać z tej opcji.

Catering dietetyczny dopasowany do Ciebie

Mamy świadomość, że są osoby, które nie mogą spożywać niektórych składników — jest to zależne od różnego rodzaju schorzeń czy alergii. W związku z tym nasz catering dietetyczny Ełk umożliwia wykluczenie poszczególnych produktów z wybranej diety pudełkowej. Jeżeli nie udało Ci się odnaleźć swojego na dostępnej liście tego, co konkretnie Cię interesuje, rekomendujemy kontakt z naszym Biurem Obsługi, a postaramy się dobrać odpowiednie wykluczenie do Twojego zamówienia.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa ełk

Dieta pudełkowa Ełk

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Catering dietetyczny Ełk dowieziemy prosto pod Twoje drzwi. Dostarczamy na terenie całego miasta od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samego fit diety pudełkowej. Wychodzimy naprzeciw Klientom, więc zmiana Twojego adresu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dlatego, jeżeli podczas dostaw zmienisz adres zamieszkania lub przez jakiś czas będziesz potrzebować dowozu w inne miejsce niż zwykle, poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

   Twoja zdrowa dieta pudełkowa czeka na Ciebie — złóż zamówienie i zadbaj o swoje zdrowie!