Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Kielce

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Kielce

Dieta pudełkowa Kielce - wygodne rozwiązanie

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu. Codziennie znajdziesz pod swoimi drzwiami gotowe posiłki na cały dzień.

Oszczędność czasu

Dzięki diecie pudełkowej Kielce unikniesz gotowania i częstych wizyt w supermarkecie, co zaoszczędzi Twój czas. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju własnych pasji lub pogłębianiu relacji z rodziną i przyjaciółmi.

Smaczny i zdrowy catering dietetyczny

Jesteśmy gwarancją smaku i zdrowia. Jeżeli chcesz dostarczać swojemu organizmowi wszystkiego co najlepsze, a jednocześnie smaczne – nasza dieta pudełkowa jest dla Ciebie.

Catering dietetyczny ułatwi Twoje codzienne życie

Jesteś mieszkańcem Kielc? Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu dietetycznego, ale nie jesteś pewien, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie? Warto przemyśleć wszystkie plusy takiej decyzji. Należą do nich m.in.:

  • oszczędność wody – każdy tradycyjny obiad wiąże się ze zmywaniem. Decydując się na catering dietetyczny unikasz tego problemu, ponieważ dania otrzymujesz w specjalnych, jednorazowych opakowaniach.
  • zbilansowana dieta – posiłki są układane przez profesjonalnych dietetyków, którzy zadbają o dostarczenie do Twojego organizmu odpowiedniej ilości witamin.
  • dodatkowy czas – korzystając z cateringu dietetycznego Kielce, oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na rozwój własnych pasji, swojego biznesu lub poświęcić go najbliższym – dziecku, drugiej połówce, przyjaciołom czy rodzinie.
  • wygoda – dieta pudełkowa Kielce dostarczana prosto pod Twoje drzwi – unikasz kolejek w supermarkecie oraz sprzątania, które jest nieuniknione po przygotowaniu obiadu. Lunchboxy są lekkie i szczelnie zafoliowane, co pozwala na wrzucenie ich prosto do torebki lub torby treningowej i zabranie w dowolne miejsce.
catering dietetyczny i dieta pudełkowa kielce
catering dietetyczny i dieta pudełkowa kielce

Zapotrzebowanie kaloryczne - kalkulator kalorii

Czy miałeś już okazję korzystać z kalkulatora kalorii? Jest on bardzo prosty w obsłudze, a pomoże określić Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Jest on dostępny na naszej stronie internetowej i jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy, że uzupełnisz rubryki odpowiednimi danymi, takimi jak: Twoja płeć, waga, wzrost i wiek, a następnie określisz swój tryb pracy i aktywność fizyczną. Nie martw się, nie jest to trudne – kalkulator kalorii zaproponuje kilka opcji do wyboru.

Kalkulator kalorii poda Ci dwa wyniki. Pierwszym będzie PPM, określający podstawową przemianę materii. Drugim –  CPM, pokazujący Twoją  całkowitą przemianę materii. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać– przytyć czy schudnąć – odejmij lub dodaj kalorie od wyniku CPM. W momencie, gdy chcesz pozostać przy swojej aktualnej wadze, wybierz taką kaloryczność posiłków, którą wskazuje CPM.

Dieta pudełkowa Kielce – dbamy o Twój komfort

Nie musisz od razu decydować się na miesięczne zamówienie, ponieważ nasz catering dietetyczny możesz zamówić na dowolną ilość dni.

Pogotowie Dietetyczne to marka dbająca o Twój komfort. Wierzymy w nasze produkty, dlatego możesz skorzystać z zamówienia testowego. Ponadto umożliwiamy dokonanie zamówienia testowego, czyli całodziennego zestawu wybranej przez Ciebie diety pudełkowej Kielce. Takie zamówienie jest dobrym pomysłem nie tylko wtedy, gdy nie wiesz, czy zdecydować się na catering dietetyczny, ale również gdy chcesz z niego korzystać, jednak wahasz się nad wyborem właściwej dla siebie diety.

Wybierz swoją dietę pudełkową

Pogotowie Dietetyczne oferuje szeroki wybór diet pudełkowych– możesz zamówić taką, która jest  zgodna z Twoimi wartościami, światopoglądem, potrzebami zdrowotnymi oraz upodobaniami. Oferujemy m.in. dietę Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Keto, Lactose Free czy Low IG.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa kielce

Catering dietetyczny Kielce

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Nasz fit catering dietetyczny dowozimy niemalże do 1800 miast w całej Polsce- wśród nich są również Kielce. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać swój zestaw. Dowozimy na terenie całego miasta od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00, a także z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samej diety pudełkowej Kielce.