Catering Dietetyczny i Dieta Pudełkowa Bydgoszcz

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Bydgoszcz

Catering dietetyczny z misją

 Oferujemy najlepszą dietę pudełkową w Bydgoszczy. Gwarantujemy pyszny smak, szybką dostawę, a także różnorodne i zdrowe posiłki. Na ogólnopolskim rynku wyróżniamy się tym, że działamy z misją.

Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa

Nie zawiedziesz się na nas – dieta pudełkowa Bydgoszcz, którą oferujemy, niczym nie odbiega od posiłków przyrządzanych w domu. Dania są przygotowywane ze zdrowych i świeżych składników.

Zaufany catering dietetyczny

Cieszymy się zaufaniem Klientów – świadczy o tym fakt, że udało nam się rozbudować markę do tego stopnia, by być obecnym w niemalże 800 miejscowościach w całej Polsce. Nie zwalniamy tempa – chcemy docierać jeszcze dalej.

Dlaczego Pogotowie Dietetyczne?

Nasza catering dietetyczny powstał z myślą o ludziach – troszczymy się o ich jakość życia oraz zdrowie. Doskonale zdajemy  sobie sprawę z tego, że pożywienie, jakie dostarczamy organizmowi, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia.

Stąd nasza nazwa – Pogotowie Dietetyczne. Docieramy na sygnale ze zdrową dietą pudełkową, aby zadbać o wszystkich naszych Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa bydgoszcz
catering dietetyczny i dieta pudełkowa bydgoszcz

Kalkulator kalorii obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne

Zdecydowałeś się skorzystać z naszego cateringu dietetycznego? Fantastycznie! Wybierz dietę pudełkową Bydgoszcz, a następnie… kaloryczność posiłków. To czas, aby zastanowić się, jaki jest Twój cel – czy chcesz utrzymać swoją wagę, schudnąć, a może przytyć? Jeżeli już zdecydowałeś, to nadeszła pora na skorzystanie z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowe, który obliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jest on niezwykle prosty w obsłudze i z pewnością bez jakiegokolwiek problemu uda Ci się go obsłużyć. Wystarczy, że uzupełnisz poszczególne rubryki swoimi aktualnymi danymi: wiek, waga, wzrost i płeć, a następnie określisz swoją aktywność

Gdy już wszystkie pola będą uzupełnione, otrzymasz wynik PPM, który określa podstawową przemianę materii oraz CPM, informujący o całkowitej przemiany materii. Ten drugi pokazuje optymalną ilość kalorii niezbędną do zachowania Twojej aktualnej wagi. Teraz wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie dietę – jeżeli chcesz, aby Twoja waga utrzymała się na takim poziomie, jak obecnie – wybierz dietę o kaloryczności takiej, jak uzyskany wynik. Jeżeli planujesz schudnąć lub przytyć – należy odpowiednio odjąć lub dodać kalorie.

Catering dietetyczny to oszczędność czasu

Korzystanie z cateringu Pogotowia Dietetycznego bardzo zaoszczędzi Twój czas!

Korzystając z naszej diety pudełkowej Bydgoszcz zyskasz wiele godzin miesięcznie, które możesz poświęcić na rozwój swoich pasji, pogłębianie relacji ze znajomymi, rodziną lub drugą połówką. Dlaczego? Oszczędzisz czas nie tylko na gotowaniu, ale również planowaniu posiłków, sporządzaniu list zakupów i wyprawach do supermarketu. W skali tygodni to godziny, które możesz zagospodarować w przyjemny sposób.

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś do końca przekonany – dokonaj zamówienia testowego, a dostarczymy Ci całodzienny zestaw wybranej diety, abyś mógł się przekonać, że catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne jest bardzo dobrym wyborem.

 

Dieta pudełkowa Bydgoszcz - tworzona przez specjalistów

Układanie naszych diet pudełkowych powierzamy wykwalifikowanym dietetykom, wyróżniających się dużym doświadczeniem. Posiadają oni bogatą wiedzę, dzięki której mogą stworzyć zbilansowane i pełnowartościowe posiłki. Kucharze Pogotowia Dietetycznego bazują na świeżych i bardzo dobrych jakościowo produktach.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa bydgoszcz

Catering Dietetyczny Bydgoszcz

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Jesteśmy obecni również w Bydgoszczy. Dowozimy nasz catering dietetyczny na terenie całego miasta od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samego cateringu dietetycznego.

Już dostarczamy Ci naszą dietę pudełkową Bydgoszcz, jednak zmieniłeś adres zamieszkania i chcesz, aby catering dietetyczny był dostarczany gdzie indziej? Żaden problem – poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00. Nasz catering dietetyczny dowozimy również do: Toruń.

 

Czekamy na Twoje zamówienie!