Zgarnij -15% z kodem "START"

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.

Dieta Fit

Dieta Fit jest dedykowana przede wszystkim osobom, które chcą zredukować swoją masę ciała. Pomoże nie tylko w zadbaniu o zgrabną sylwetkę, ale również samopoczucie i zdrowie. Codzienny zestaw posiłków składa się z pięciu dań – śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

Dostępne jest sześć kaloryczności – wybierz najlepszą dla siebie, w zależności od tego, ile kilogramów chcesz zrzucić i w jak szybkim tempie planujesz, by to nastąpiło:

1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2200 kcal
2500 kcal

Dieta to 70% sukcesu

Zależy Ci na pięknej i szczupłej sylwetce? Dieta Fit, którą znajdziesz w naszej ofercie, będzie dla Ciebie wprost doskonała! Dzięki niej stracisz zbędne kilogramy – od wymarzonego ciała dzielą Cię jedynie kalorie!
W przeszłości zdarzało Ci się podejmować próby zawalczenia o idealną sylwetkę, jednak nieustannie napotykały Cię jakieś przeszkody? Intensywnie ćwiczysz, a efekty nie są dla Ciebie satysfakcjonujące? Przychodzimy z rozwiązaniem Twoich problemów. Nie bez powodu mówi się, że dieta to aż 70% sukcesu, a reszta to ćwiczenia i wysiłek fizyczny.

Owszem – ruch fizyczny jest potrzebny, ale na sylwetkę pracuje się przede wszystkim w kuchni. Siłownia, treningi w domu lub na świeżym powietrzu i do tego dobra, fit dieta pudełkowa to gwarantowany sukces i nagroda w postaci wymarzonej sylwetki.

Pomogliśmy już tysiącom osób spełnić pragnienie o zadbanej sylwetce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty mógł dołączyć do tego grona i zaczął cieszyć się nowym ciałem i nowym życiem.”

Zwiększ swoją pewność siebie

Dbając o swoje ciało, dbasz również o całe swoje życie! Samoocena i zadowolenie z naszego wyglądu znacząco wpływają na pewność siebie, a ta ma znaczenie przy podejmowaniu wszelkich ważnych, życiowych decyzji. Osoby pewne siebie częściej się uśmiechają, są bardziej zadowolone z życia, mają więcej przyjaciół, chętniej podejmują się nowych wyzwań i lepiej wyceniają swoją pracę, co ma przełożenie na realne zarobki.

Samoakceptacja jest niezwykle istotna w życiu codziennym, dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby poprawić swój wygląd do tego stopnia, by być z niego zadowolonym. Sylwetka jest tego ważnym aspektem, jednak równie ważne są mocne paznokcie, zadbane i lśniące włosy oraz ładna, gładka cera. Same odżywki, maści i kremy nie wystarczą – to, co jest widoczne na zewnątrz, jest jedynie odzwierciedleniem wewnętrznego stanu organizmu.

Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o siebie od środka i dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych witamin i składników mineralnych, czego naturalną konsekwencją będzie poprawienie wyglądu – stanu włosów, paznokci, skóry, a także utrzymanie wymarzonej wagi.

Zadbaj o szczupłą sylwetkę z naszym cateringiem dietetycznym

Spełnij swoje marzenia o pięknej i szczupłej sylwetce. Poczuj się dobrze w swoim ciele i zmień swoją codzienność. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia i zbilansowana dieta. Jej ułożenie powierzamy zaufanym dietetykom, mogącym pochwalić się dużym doświadczeniem. Dbają oni o to, by jadłospis by nie tylko bogaty w odpowiednie witaminy i minerały, ale również i o jego różnorodność – doskonale wiemy, że nikt nie lubi, gdy na talerzu nieustannie lądują te same posiłki. Kucharze korzystają wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Zbilansowana dieta wpływa korzystnie nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również na poziom energii, dzięki czemu, korzystając z naszego cateringu dietetycznego, będziesz mieć dużo siły (i wcześniej wspomnianej pewności siebie!), by zmienić swoje życie.

W oferowanej przez nas Diecie Fit znajdziesz bardzo wysokiej jakości produkty, które są przede wszystkim zdrowe – dzięki temu poprawisz nie tylko swój wygląd, ale i zatroszczysz się o swój organizm, aby prawidłowo funkcjonował. Nasza dieta pudełkowa Fit obfituje w warzywa, owoce i chude mięso – produkty pełne witamin i składników mineralnych. Zestawy tych posiłków są gwarancją pięknej i szczupłej sylwetki.

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

Oblicz kalorie
Ul. Komunalna 5
15-157 Białystok

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin
crossmenuchevron-down