-20% na zamówienia min. 20 dni z kodem "MAJOWECZKA"  | -15% na wszystkie zamówienia z kodem "MAJBEZLIMITU"

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.

Dieta Fit

Dieta Fit oferuje pyszne i zdrowe posiłki, które są bogate w składniki odżywcze i witaminy, a także niskokaloryczne dania pozwalające zrzucić zbędne kilogramy. Korzystając z diety Fit, możesz mieć pewność, że jesz zdrowo i smacznie, a także oszczędzasz czas, który możesz spożytkować na inne aktywności. Codzienny zestaw posiłków składa się z pięciu dań – śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

Dostępne jest sześć kaloryczności – wybierz najlepszą dla siebie.

1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2200 kcal
2500 kcal

Zaufaj specjalistom

Zespół dietetyków w Pogotowiu Dietetycznym pracuje nad tworzeniem odpowiedniego i zrównoważonego menu, które jest w stanie spełnić potrzeby klientów.

Wszystkie posiłki są niskokaloryczne, aby pomóc Ci w zachowaniu wyznaczonej sobie wagi. Oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać na inne aktywności, a także pieniądze, ponieważ nie musisz kupować produktów spożywczych 

Pomogliśmy już tysiącom osób zadbać o zdrową relację z jedzeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty mógł dołączyć do tego grona i zaczął cieszyć się życiem.”

Najwyższa jakość

Jeśli szukasz zdrowych produktów najwyższej jakości, dieta Fit może być właśnie dla Ciebie. Ta dieta pudełkowa Fit jest pełna pożywnych warzyw, owoców i chudego mięsa, bogatych w witaminy i minerały. To gwarancja, że Twój organizm będzie prawidłowo funkcjonował, a Ty będziesz mieć wspaniały i energiczny dzień!

Spróbuj teraz!

Jeśli zastanawiasz się, czy dieta Fit jest dla Ciebie, możesz wypróbować ją poprzez zamówienie jednodniowego dnia próbnego. Nasz dostawca dostarczy Ci torbę, w której znajdziesz pyszne posiłki. Kupując catering oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie po nich. Poza tym jest to także rozwiązanie ekonomiczne - unikasz konieczności zmywania, co oznacza, że pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na opłaty związane z wodą, pozostaną w Twoim portfelu. Wystarczy, że zmyjesz tylko kubek po kawie lub herbacie i szklankę po wodzie.

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

Oblicz kalorie
ul. Pozioma
15-558 Białystok

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down