Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Suwałki

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Suwałki

Jesteśmy w Suwałkach

Mieszkasz w Suwałkach i szukasz cateringu dietetycznego? Możesz przestać – właśnie znalazłeś catering, który spełni Twoje oczekiwania.

Zdrowa dieta pudełkowa

Najlepszy catering dietetyczny, to nie tylko ten, który jest smaczny, ale przede wszystkim zdrowy. Nasze posiłki są pyszne i pełne witamin.

Catering dietetyczny Suwałki to wygodne rozwiązanie

Catering dietetyczny Suwałki to niesamowita wygoda. Z samego rana dostarczamy gotowe dania prosto pod Twoje drzwi, abyś nie musiał przejmować się posiłkami przez cały dzień.

Pogotowie Dietetyczne
- oszczędź z nami czas

Nie trać czasu na stanie w kolejkach w supermarketach. Wybierając się na cotygodniowe zakupy spożywcze można odnieść wrażenie, że one nigdy się nie kończą, zwłaszcza, gdy jest otwartych nieadekwatnie mało kas. Zamów dietę pudełkową i rozwiąż część swoich problemów – na przykład ten z brakiem czasu. Poza tym, że wielogodzinne wycieczki na zakupy nie będą już Cię dotyczyły, ominie Cię również planowanie posiłków, zmywanie oraz gotowanie.

Catering dietetyczny Suwałki jest idealny dla każdego, kto ceni swój czas i chciałby go poświęcić na rozwój własnych pasji czy biznesu, odpoczynek lub spotkania ze znajomymi lub rodziną. To przede wszystkim wygodne rozwiązanie – aby otrzymać całodzienny zestaw, nie musisz nawet wyjść z domu. Wystarczy, że wybierzesz jedną z oferowanych przez nas diet pudełkowych na naszej stronie internetowe, następnie ją zamówisz. W ciągu zaledwie kilku dni otrzymasz dostawę prosto pod drzwi własnego mieszkania.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa suwałki
catering dietetyczny i dieta pudełkowa suwałki

Kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Jeżeli masz już wybraną dietę, następnym krokiem będzie wybór kaloryczności posiłków. Aby Ci to ułatwić, stworzyliśmy kalkulator kalorii, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. To urządzenie bardzo intuicyjne, dzięki czemu jest prosty w obsłudze. Uzupełnić rubryki swoimi danymi, które są wymagane: wiek, płeć, waga i wzrost. Następnie określ swoją aktywność fizyczną i tryb pracy.

To wszystko – teraz kalkulator kalorii wygeneruje wynik CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Aby utrzymać swoją wagę, wybierz kaloryczność równą CPM. Jeżeli Twoim celem jest nabranie na wadze – dodaj kalorie, natomiast w momencie, gdy chcesz schudnąć – odejmij je.

Dieta pudełkowa z zamówieniem testowym

Pogotowie Dietetyczne umożliwia skorzystanie z zamówienia testowego.

Jest to całodniowy zestaw wybranej przez Ciebie diety pudełkowej, który możesz zamówić prosto pod swoje drzwi. Zdajemy sobie sprawę, że mamy bardzo szeroką ofertę, a każdy z proponowanych przez nas zestawów jest zdrowy i wygląda smakowicie – w związku z tym wprowadziliśmy dietę testową, abyś mógł skosztować kilku opcji i wybrać jedną, która najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli nie wiesz, która dieta pudełkowa będzie najlepsza akurat dla Ciebie – warto skorzystać z tej możliwości. Doskonale wiemy, że Klienci Pogotowia Dietetycznego mogą borykać się z problemami zdrowotnymi – na przykład alergiami. W trosce o ich zdrowie umożliwiamy wykluczenie poszczególnych produktów z wybranej diety pudełkowej.

Catering dietetyczny Suwałki dostosowany do potrzeb każdego

Oferta Pogotowia Dietetycznego jest niezwykle bogata, a to dlatego, że troszczymy się o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bierzemy pod uwagę wszelkie preferencje światopoglądowe np. rezygnacja z mięsa oraz różnego rodzaju choroby np. insulinooporność. Misją naszego cateringu dietetycznego jest zadbać o zdrowie naszych Klientów – stąd również nasza nazwa. Przybywamy na sygnale ze zdrową, pełnowartościową i zbilansowaną dietą pudełkową. Pogotowie Dietetyczne to zespół ludzi z pasją. Układanie diet pudełkowych powierzamy wykwalifikowanym dietetykom, natomiast za tworzenie niesamowicie smacznych dań odpowiadają doświadczeni kucharze, którzy bazują wyłącznie na zdrowych i świeżych produktach.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa suwałki

Dieta Pudełkowa Suwałki

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Catering dietetyczny Suwałki od Pogotowia Dietetycznego działa niemal w 1800 miejscowościach! Dostarczamy na terenie całego miasta od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samej diety pudełkowej.

   Przez kilka dni znajdziemy Cię pod innym adresem? Nie jest to dla nas żadnym problemem — jeżeli będziesz potrzebować dowozu w inne miejsce niż zwykle, poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

   Twoja dieta pudełkowa czeka na Ciebie – złóż zamówienie i zadbaj o swoje zdrowie!