Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Białystok

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering Dietetyczny Białystok

Wygodne opakowanie

Catering dietetyczny Białystok to udogodnienie na miarę naszych czasów. Oferujemy zdrowe posiłki w estetycznych i szczelnie zamkniętych lunch boxach, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Catering dietetyczny - oszczędność czasu

Korzystając z cateringu dietetycznego oszczędzasz czas. Odwiedź znajomych i rodzinę, poczytaj dziecku, pójdź na kurs tańca lub długi spacer, zamiast spędzać długie godziny w supermarkecie, próbując znaleźć wszystkie produkty z listy, a potem kolejne w kuchni – przygotowując posiłki na cały dzień.

Zamówienie testowe

Nie jesteś przekonany do cateringów dietetycznych? Koniecznie złóż zamówienie testowe, dzięki któremu dostarczymy Ci jednodniowy zestaw wybranej przez Ciebie diety, abyś mógł się przekonać, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Pogotowie dietetyczne
- działamy z misją

„Pogotowie Dietetyczne” nie jest przypadkową nazwą naszej marki, stworzoną po to, by chwytliwie brzmiała. Wręcz przeciwnie – to kwintesencja naszych idei. Chcemy docierać na sygnale ze zdrowym cateringiem dietetycznym w Białymstoku, aby poprawić samopoczucie i jakość życia wszystkim, którzy nam zaufali.

Nasi wykwalifikowani dietetycy układają zbilansowane diety pudełkowe pełne witamin. Kucharze posługują się wyłącznie produktami bardzo wysokiej jakości. Do tworzenia posiłków korzystają także z „super żywności” czyli produktów o najwyższej zawartości witamin, minerałów i antyoksydantów. Wśród nich znajdują się m.in.: nasiona goji, siemię lniane czy komosa ryżowa.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa białystok
catering dietetyczny i dieta pudełkowa białystok

Kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Każda z oferowanych przez nas diet pudełkowych jest oferowana w kilku kalorycznościach do wyboru. Aby dowiedzieć się, którą z nich powinieneś wybrać, ważne jest, by obliczyć Twoje CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Możesz się do tego posłużyć kalkulatorem kalorii dostępnym na naszej stronie internetowej. Jest on bardzo prosty w obsłudze – wprowadź w odpowiednie rubryki swoje podstawowe dane: płeć, wiek, wagę i wzrost. Następnie wybierz jedną z opcji podanych przez kalkulator kalorii, która najbardziej określa Twoją aktywność fizyczną oraz tryb pracy.

Po uzupełnieniu wszystkich pól otrzymasz wynik PPM (podstawową przemianę materii) oraz CPM, o którym wspomnieliśmy wcześniej. Teraz zastanów się, jaki efekt chcesz osiągnąć – przytyć, schudnąć czy zostać przy swojej obecnej wadze? Jeżeli interesuje Cię jej utrzymanie – wybierz kaloryczność posiłków taką, jak otrzymany wyniki. W momencie, gdy chcesz schudnąć – odejmij kalorie, a jeżeli zamierzasz przytyć – dodaj.

Dieta pudełkowa nie musi być nudna

Nasz catering dietetyczny Białystok to nie tylko gwarancja zdrowia, ale również i smaku.

Dokładamy szczególnych starań, aby dbać o to, by przygotowane przez nas diety pudełkowe cieszyły kubki smakowe. Jedzenie powinno być przyjemnością, którą chętnie celebrujemy.

 

Stawiamy również na to, by posiłki były różnorodne – mamy świadomość, że nikt nie lubi tego, gdy na talerzu nieustannie lądują te same produkty.

Fit catering dietetyczny - szeroki wybór diet

Jesteśmy fit cateringiem dietetycznym, który posiada szeroki wybór diet. W naszej ofercie znajdziesz m.in. następujące diety: Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Low IG. Jeżeli jeszcze nie wiesz, na którą z nich warto się zdecydować – skorzystaj z zamówienia testowego, a wtedy dostarczymy Ci wybrany przez Ciebie fit catering dietetyczny Białystok w wersji jednodniowego zestawu, prosto pod Twoje drzwi.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa białystok

Dieta Pudełkowa Białystok

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Możesz się nas spodziewać w godzinach wieczornych, nocnych i porannych. Na terenie Białegostoku oraz okolic dowozimy naszą dietę pudełkową Białystok od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 22:00 lub od 02:00 do 05:00. Możesz wybrać, który godzinowy wariant dostawy jest dla Ciebie korzystniejszy. Dieta pudełkowa Białystok na soboty i niedziele dostarczana jest w piątki w godzinach od 17:00 do 22:00. Dostawy są całkowicie bezpłatne – jedyny koszt, który ponosisz to koszt samej diety pudełkowej. Jeżeli podczas naszej współpracy zmienisz adres zamieszkania lub zechcesz, aby przez pewien czas dowozić dietę w inne miejsce – nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00, podając nowy adres dostawy.

 

Jesteś spoza Białegostoku? Nasz catering dietetyczny w województwie podlaskim działa również m.in. w: Łomża, Suwałki, Augustów i Zambrów.