Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Gdynia

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Gdynia

Catering dietetyczny z misją

Jesteśmy jednym z najzdrowszych cateringów dietetycznych zarówno w Gdyni, jak i całej Polsce – świadczy o tym jakość naszych produktów i… nasza nazwa – Pogotowie Dietetyczne, która od razu informuje o niesionej przez nas misji, jaką jest docieranie na sygnale ze zdrowiem.

Zdrowie na pierwszym miejscu

Nasz catering dietetyczny powstał w oparciu o ideę dbania o ludzkie zdrowie i dowożenia najlepszych posiłków. Sam aktywny tryb życia nie wystarczy – najważniejsze jest to, co dostarczamy organizmowi w spożywanej żywności.

Smaczna i urozmaicona dieta pudełkowa

Zależy nam na tym, by catering dietetyczny Gdynia, który nasi Klienci od nas otrzymują, był nie tylko pełen witamin, ale również cieszył smakiem. Stawiamy na różnorodność – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi, gdy na talerzu nieustannie pojawiają się te same potrawy.

Dieta pudełkowa to oszczędność czasu

Dieta pudełkowa to przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki korzystaniu z gotowych lunch boxów zawierających świeże, smaczne i zdrowe dania, zyskujesz kilka godzin tygodniowo, które w innym wypadku musiałbyś poświęcić na planowanie jadłospisu, sporządzanie list zakupów, gotowanie i wyprawy do supermarketu, a – jak powszechnie wiadomo – to ostatnie wiąże się z dźwiganiem ciężkich toreb z zakupionymi produktami oraz ze staniem w długich kolejkach.

Nasz catering dietetyczny Gdynia sprawi, że będziesz mógł zrezygnować  z tych nieprzyjemnych czynności na rzecz odebrania całodziennego zestawu, który znajdziesz pod swoimi drzwiami.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdynia
catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdynia

Kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Kalkulator kalorii obecny na stronie internetowej naszego cateringu dietetycznego Gdynia jest narzędziem, które pomoże Ci w określeniu Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Jest on niezwykle prosty w użyciu. Po wprowadzeniu odpowiednich danych otrzymasz dwa wyniki – PPM oraz CPM. Pierwszy z nich określa Twoją podstawową przemianę materii, natomiast drugi –  całkowitą przemianę materii. Przy wyborze kaloryczności posiłków, kieruj się wynikiem CPM, obliczonym przez kalkulator kalorii. Jeżeli chcesz utrzymać swoją wagę na aktualnym poziomie – wybierz taką kaloryczność posiłków, jaką wskazuje wynik CPM. Jeżeli planujesz schudnąć – odejmij kalorie, a jeżeli przytyć – dodaj

Aby móc skorzystać z kalkulatora kalorii, powinieneś wcześniej sprawdzić swoją aktualną wagę – najlepiej zważ się rano, na czczo, żeby wynik był wiarygodny. Następnie wprowadź wagę do odpowiedniej rubryki, a w pozostałe wpisz swój wzrost, wiek, płeć oraz określ swój tryb pracy i aktywność fizyczną.

Fit catering dietetyczny - szeroki wybór diet

Oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych dostosowanych do potrzeb każdego.

Jest u nas dostępnych wiele diet pudełkowych o różnej kaloryczności, dzięki czemu z pewnością będziesz mógł dobrać taką, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Znajdziesz tu m.in. diety:  Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan czy Low IG.

 

Możesz mieć pewność, że każda z naszych diet pudełkowych została ułożona przez wykwalifikowanego dietetyka z doświadczeniem, którego obdarzyliśmy zaufaniem. Kucharze, którzy przyrządzają posiłki, korzystają z najwyższej jakości składników, bogatych w witaminy, składniki mineralne i antyoksydanty.

Catering dietetyczny Gdynia z dowozem na sygnale

Dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych – od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę – od 01:00 do 08:00. Jeżeli zmienisz adres lub przez jakiś czas będziesz potrzebować, abyśmy dostarczyli Twoją dietę pudełkową w inne miejsce niż zwykle – nic się nie stanie. W takim wypadku poinformuj nas o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa gdynia

Dieta pudełkowa Gdynia

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Dbamy o to, aby nasze diety pudełkowe były zdrowe, smaczne i różnorodne – zdajemy sobie sprawę, że nikt nie chce jeść tych samych potraw kilka razy w tygodniu. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych Klientów, o czym świadczy fakt, że jesteśmy obecni w niemal 1800 miejscowościach w całej Polsce – wśród nich jest również Gdynia, ale oprócz tego również GdańskSopot czy Słupsk. Dostawy są całkowicie darmowe – jedyny koszt, jaki ponosisz to koszt samych dań, które znajdują się w zamawianym cateringu dietetycznym Gdynia.