-20% na zamówienia min. 20 dni z kodem "MAJOWECZKA"  | -15% na wszystkie zamówienia z kodem "MAJBEZLIMITU"

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.

Dieta Sport

Dieta Sport jest przeznaczona dla osób uprawiających sport – niezależnie od tego czy biegasz, czy uprawiasz sporty zręcznościowe. Jadłospis jest wzbogacony o wszystkie niezbędne składniki, które dostarczają nam niezbędnych witamin oraz substancji odżywczych.  Składa się ona ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2200 kcal
3000 kcal

Na czym polega dieta sport?

W diecie sport przede wszystkim zwracamy uwagę na zapotrzebowanie kaloryczne oraz aktywność fizyczną, jaką uprawiamy. Ważne jest, aby dostarczyć naszemu organizmowi tyle kalorii, by miał energię na naszą aktywność. W naszej diecie znajdują się przede wszystkim produkty zdrowe, które dostarczają dużo białka, tłuszczy i węglowodanów. Jadłospis zawiera 5 posiłków, które powinny być spożywane w odpowiednich odstępach czasowych. Powinny być zjadane przed oraz po aktywności fizycznej. Dieta jest bogata w dobrze przyswajalne białka, takie jak kefir, wołowina czy też wieprzowina. Niezbędne w diecie oczywiście są tłuszcze, które dostarczają nam energii. W naszej diecie unikamy smażonych potraw, stawiamy na gotowanie na parze. Trzecim aspektem są węglowodany, które także dostarczają nam energii na wykonywanie ćwiczeń. Powinniśmy spożywać głównie pełnowartościowe pieczywa, makarony oraz kasze. Bardzo kluczowe w diecie sportowca jest także nawadnianie się. Wysiłek fizyczny jest dość duży, dlatego organizm wypłaca z siebie spore ilości wody, które trzeba z powrotem do niego dostarczyć.

"Posiłki są odpowiednio ułożone, tak aby dostarczały niezbędnych witamin oraz składników. Dania przyrządzane są przez najlepszych szefów kuchni, którzy z wielkim zaangażowaniem oraz miłością podchodzą do każdego przyrządzonego dania"

Dla kogo została stworzona Dieta Sport?

Dieta Sport została stworzona z myślą o osobach uprawiających sport. Zależnie od tego, jaki sport uprawiamy, nasze zapotrzebowanie kaloryczne będzie się od siebie różniło. Osoby uprawiające sporty siłowe, potrzebują większej ilości białka, aby nasze mięśnie miały się z czego budować. Natomiast dieta dla osób, które biegają, powinna dostarczać większe ilości węglowodanów, które dostarczą im niezbędnej do wysiłku energii. Dieta ta nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla osób, które uprawiają sport. Nowicjusz, który chciałby spróbować swoich sił, także może skorzystać z takiej diety. Catering dietetyczny jest najlepszą i najwygodniejszą opcją, z której powinien skorzystać każdy sportowiec.

Pogotowie Dietetyczne zapewni Ci wszystkiego, czego potrzebujesz!

Nasz catering jest najlepszą opcją, na jaką możecie zdecydować się, wybierając dietę dla osób aktywnych fizycznie.  Posiłki przyrządzane są z produktów wysokiej jakości oraz produktów superfoods, które dostarczają nam wszystkiego, co najlepsze i chronią nasz organizm przed wszelkimi chorobami. Prowadzimy dostawy niemalże w każdym zakątku Polski, aby każdy mógł skosztować oferowanych przez nas dań. Dostawa jest całkowicie darmowa, jedyne koszta, jakie ponosisz, są tylko i wyłącznie za posiłki, które trafia do Twojego żołądka. Oszczędzaj swój czas z cateringiem dietetycznym! Pozwól dostarczyć sobie nie tylko najlepszych posiłków, ale także zdrowego stylu życia, jaki oferuje Pogotowie Dietetyczne.

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

Oblicz kalorie
ul. Pozioma
15-558 Białystok

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down