-20% na zamówienia min. 20 dni z kodem "MAJOWECZKA"  | -15% na wszystkie zamówienia z kodem "MAJBEZLIMITU"

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.

Dieta Standard

Dieta Standard jest dedykowana przede wszystkim osobom, którym zależy na zdrowej relacji z jedzeniem. Pomoże nie tylko w zadbaniu o zdrowie, ale również dobre samopoczucie. Codzienny zestaw posiłków składa się z pięciu dań – śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji.

Dostępne jest sześć kaloryczności – wybierz najlepszą dla siebie.

1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2200 kcal
2500 kcal
3000 kcal

Zaufaj specjalistom

Jest to idealna dieta na start! Dzięki niej poznasz zupełnie nowe smaki. Jej ułożenie powierzamy zaufanym dietetykom, mogącym pochwalić się dużym doświadczeniem. Dbają oni o to, by jadłospis by nie tylko bogaty w odpowiednie witaminy i minerały, ale również i o jego różnorodność – doskonale wiemy, że nikt nie lubi, gdy na talerzu nieustannie lądują te same posiłki.

Kucharze korzystają wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Zbilansowana dieta wpływa korzystnie na poziom energii, dzięki czemu, korzystając z naszego cateringu dietetycznego, będziesz mieć dużo siły, by czerpać z życia jak najwięcej! 

Pomogliśmy już tysiącom osób zadbać o zdrową relację z jedzeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty mógł dołączyć do tego grona i zaczął cieszyć się życiem.”

Najwyższa jakość

W oferowanej przez nas Diecie Standard znajdziesz bardzo wysokiej jakości produkty, które są przede wszystkim zdrowe – dzięki temu zatroszczysz się o swój organizm, aby prawidłowo funkcjonował. Nasza dieta pudełkowa Standard obfituje w warzywa, owoce i chude mięso – produkty pełne witamin i składników mineralnych. Zestawy tych posiłków są gwarancją udanego dnia. 

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

Oblicz kalorie
ul. Pozioma
15-558 Białystok

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down