Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Zielona Góra

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny Zielona Góra

Catering dietetyczny Zielona Góra - oszczędź czas

Catering dietetyczny, który oferujemy, ułatwi Ci codzienne życie. Dzięki niemu unikniesz wielogodzinnych zakupów w supermarketach i gotowania. Ten czas możesz wykorzystać w inny sposób – na przykład na rozwój zainteresowań lub spotkania z najbliższymi.

Dieta pudełkowa - wygodne rozwiązanie

Catering dietetyczny Zielona Góra przywozimy w szczelnie zamkniętych lunch boxach. Są one poręczne i możesz je wrzucić do torby, aby móc zjeść posiłek w pracy lub na mieście. Posiadamy dania zarówno takie, które warto podgrzać, jak i gotowe do spożycia na zimno.

Możliwość zamówienia testowego

Jeżeli nie jesteś pewien, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie – przychodzimy z rozwiązaniem. Złóż zamówienie testowe! Składa się ono z całodziennego zestawu wybranej diety.

Dieta pudełkowa to oszczędność czasu

Dieta pudełkowa to przede wszystkim oszczędność czasu. Masz dosyć planowania posiłków, sporządzania długich list zakupów, szukania odpowiednich produktów w supermarkecie i – przede wszystkim – gotowania? Catering jedynie odbierasz rano spod swoich drzwi. Zawiera ona pięć (lub ewentualnie trzy – również mamy taką ofertę) szczelnie zamkniętych lunch boxów.

Posiłki są od razu gotowe do spożycia, a niektóre wystarczy podgrzać przez kilka minut w kuchence mikrofalowej. Dodatkowym udogodnieniem diety pudełkowej jest brak konieczności zmywania – teraz w zlewie lub zmywarce zastaniesz wyłącznie kubki po kawie oraz szklanki.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa zielona góra
catering dietetyczny i dieta pudełkowa zielona góra

Kalkulator kalorii - oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

W swojej ofercie mamy wiele diet: m.in.: Fit, Strong, Sport, Hypo Hashimoto, Dash, Wege, Wege + Fish, Vegan, Low IG. Zdecydowałeś się już na którąś z nich? Jeżeli tak, to teraz stoi przed Tobą wybór dotyczący kaloryczności posiłków. Aby dowiedzieć się, którą z dostępnych powinieneś wybrać, należy obliczyć wskaźnik CPM, czyli całkowitą przemianę materii. Ten wynik pokazuje, ile kalorii dziennie powinieneś przyjmować, jeżeli zależy Ci na utrzymaniu swojej obecnej wagi. W momencie, gdy chcesz schudnąć – należy odjąć kalorie od otrzymanego wyniku, a kiedy chcesz przytyć – dodać.

CMP w prosty i szybki sposób obliczysz za pomocą kalkulatora kalorii, dostępnego na naszej stronie internetowej. Ponadto otrzymasz również wynik PPM, określający podstawową przemianę materii. Jak skorzystać z kalkulatora kalorii? Wystarczy, że uzupełnisz następujące rubryki: wagę, wzrost, wiek, płeć, a także określisz swoją aktywność fizyczną i tryb pracy.

Pogotowie Dietetyczne - na sygnale ze zdrowiem

Chcesz być fit? Chcesz zostać okazem zdrowia?

W zdrowym ciele… zdrowy duch – jak to mówi dobrze wszystkim znane przysłowie. Nasz catering dietetyczny Zielona Góra Ci w tym pomoże. Wiemy, że sam sport nie wystarczy – postawą jest wartościowa i zbilansowana dieta. Wszystkie zmiany naszego życia powinniśmy zacząć od kuchni – to, co dostarczamy do naszego organizmu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Od tego jest zależna ilość naszej energii w ciągu dnia i wydolność podczas nauki.

Catering dietetyczny Zielona Góra dostosowany do potrzeb

W układanie diet cateringu Pogotowia Dietetycznego są zaangażowani nasi wykwalifikowani dietetycy, wyróżniający się dużym doświadczeniem. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają posiłki odpowiadające ich potrzebom.  Zatrudniani przez nas kucharze korzystają z najlepszej jakości świeżych produktów, dokładając przy tym wszelkich starań, aby dania były aromatyczne i smaczne. Pogotowie Dietetyczne jest również gwarancją różnorodności – dbamy o to, by do naszych lunch boxów nie trafiały nieustannie podobne dania.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa zielona góra

Dieta pudełkowa Zielona Góra

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Dieta pudełkowa Zielona Góra, którą od nas otrzymasz, będzie czekała pod Twoimi drzwiami już od samego rana, zapakowana w torbę z logiem Pogotowia Dietetycznego. Dostawy wykonujemy w porach nocnych i porannych – od poniedziałku do piątku od 01:00 do 8:00, natomiast w weekendy z piątku na sobotę – od 01:00 do 08:00. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z transportem fit cateringu dietetycznego – jedyną opłatą, jaką od Ciebie pobieramy jest ta za samą dietę pudełkową. Dowóz jest całkowicie darmowy.

 

Czekamy na Twoje zamówienie – dołącz do grona naszych zaufanych Klientów.

 

Jesteśmy też w: Gorzów Wielkopolski