Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Wrocław

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Catering Dietetyczny Wrocław

Zdrowy catering dietetyczny

Catering dietetyczny Wrocław, jaki oferujemy naszym Klientom, jest przede wszystkim zdrowy. Stąd pochodzi również nasza nazwa – Pogotowie Dietetyczne. Docieramy na sygnale ze zdrowymi dietami.

Przetestuj naszą dietę pudełkową

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewny, czy chcesz korzystać z cateringu dietetycznego – możesz dokonać zamówienia testowego. Dzięki temu otrzymasz jednodniowy zestaw wybranej diety i przekonasz się, czy dieta pudełkowa jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Na naszej stronie internetowej udostępniamy kalkulator kalorii, abyś mógł sprawdzić, jaka kaloryczność posiłków będzie dla Ciebie najlepsza. Jest on prosty w obsłudze i wymaga podania podstawowych danych, takich jak: wiek, płeć, waga, wzrost oraz tryb pracy i poziom aktywności.

Zdrowa dieta pudełkowa
- catering z misją

Oferujemy najlepszą dietę pudełkową we Wrocławiu. Gwarantujemy pyszny smak, szybką dostawę, a także różnorodne i zdrowe posiłki. Nasz catering dietetyczny na ogólnopolskim rynku wyróżnia się tym, że działamy z misją.

Oznacza to, że dbamy o to, by dania, które serwujemy naszym Klientom, był przede wszystkim zdrowe. Wysoka zawartość witamin i składników mineralnych w potrawach, wpływa na stan organizmu i samopoczucie, a co za tym idzie – jakość życia.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa wrocław
catering dietetyczny i dieta pudełkowa wrocław

Skorzystaj z kalkulatora kalorii

Masz już wybraną dietę pudełkową, ale problem pojawił się, kiedy musiałeś określić kaloryczność? Skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie. Uzupełnij rubryki swoimi podstawowymi danymi – do obliczeń potrzebujemy następujących danych: płeć, wiek, waga, wzrost oraz Twój tryb pracy i codzienna aktywność.

Gdy już wszystkie pola będą uzupełnione, otrzymasz wynik PPM, który określa podstawową przemianę materii oraz CPM, informujący o całkowitej przemiany materii. Ten drugi pokazuje optymalną ilość kalorii niezbędną do zachowania Twojej aktualnej wagi. Jeżeli chcesz, aby Twoja waga utrzymała się na takim poziomie, jak obecnie – wybierz dietę pudełkową o kaloryczności takiej, jak uzyskany wynik. Jeżeli planujesz schudnąć lub przytyć – należy odpowiednio odjąć lub dodać kalorie.

Catering dietetyczny Wrocław - wierzymy w nasze produkty

Nasz catering dietetyczny Wrocław oferuje możliwość zamówienia testowego.

Pogotowie Dietetyczne jest cateringiem dietetycznym, który wierzy w swoje produkty. Na dowód tego umożliwiamy zakup testowej diety, aby każdy, kto planuje skorzystać z naszych usług, ale nie jest jeszcze do końca pewny swojej decyzji – mógł przekonać się o wysokiej jakości naszych dań i ich pysznym smaku. Nie każemy kupować Ci przysłowiowego „kota w worku” – najpierw sprawdź czy nasze lunch boxy są dla Ciebie. Zamówienie testowe to nic innego, jak jeden całodzienny zestaw dowolnej diety, który dostarczymy prosto pod Twoje drzwi.

Produkty najwyższej jakości

Nasze diety pudełkowe są układane przez wykwalifikowanych dietetyków. Wszystkie dania są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, którzy korzystają z wyłącznie świeżych produktów najwyższej jakości. Nie zawiedziesz się na nas – dieta pudełkowa, którą oferujemy, niczym nie odbiega od posiłków przyrządzanych w domu. Jesteśmy gwarancją smaku i zdrowia. Przekonaj się o tym.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa wrocław

Dieta Pudełkowa Wrocław

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

Nasz fit catering dietetyczny cieszy się zaufaniem Klientów – świadczy o tym fakt, że udało nam się rozbudować markę do tego stopnia, by być obecnym w niemalże 1800 miejscowościach w całej Polsce – wśród nich jest również Wrocław.

   Dowozy mają miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 1:00 do 8:00 oraz z piątku na sobotę w godzinach od 01:00 do 8:00. Dostawy naszej diety pudełkowej są całkowicie bezpłatne, co oznacza, że jedyny koszt, jaki ponosisz, to koszt samego cateringu dietetycznego.

   Jeżeli potrzebujesz tymczasowo lub na stałe zmienić adres dowozu, nie jest to dla nas żadnym problemem – wystarczy, że poinformujesz o tym dwa dni robocze wcześniej do godziny 9:00.

   Czekamy na Twoje zamówienie!