Catering Dietetyczny i Dieta
Pudełkowa Warszawa

Oferujemy dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zdrowa dieta pudełkowa Warszawa

Catering z dowozem na sygnale

Mieszkasz na terenie Warszawy i szukasz cateringu dietetycznego, który Cię nie zawiedzie? Pogotowie Dietetyczne przybywa z pomocą – i to na sygnale! Oferujemy smaczną i zdrową dietę pudełkową. Będziesz zaskoczony jakością i różnorodnością oferowanych przez nas dań.

Dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Zobacz, jakie mamy dostępne diety i wybierz tę, która jest najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. Po złożeniu zamówienia w niedługim czasie będziesz mógł cieszyć się trzema lub pięcioma – posiłkami dostarczanymi prosto pod drzwi Twojego mieszkania. Catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie pozwalające Ci zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na inne przyjemności.

Smaczny i zdrowy catering dietetyczny Warszawa

Wyróżniamy się tym, że nasze dania są różnorodne – nie musisz obawiać się, że jakiś produkt Ci się znudzi. Dbamy o to, by w naszych lunch boxach znajdowały się takie składniki, które będą nieustannie zapewniać przyjemność jedzenia.

Pogotowie dietetyczne
- dotrzemy do Ciebie na sygnale

Nasza nazwa nie jest przypadkowa – stawiamy nie tylko na smak posiłków, ale także na ich jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby każde z oferowanych dań było zdrowe i zadowoliło kubki smakowe naszych Klientów. W układanie zbilansowanych diet są zaangażowani nasi zaufani dietetycy, natomiast same posiłki przygotowują doświadczeni kucharze. Mamy świadomość, że wybierając nasz catering dietetyczny, powierzacie nam swoje zdrowie, dlatego działamy w taki sposób, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i zapewnić najwyższej jakości potrawy.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak trudno jest funkcjonować, gdy przyjdzie mierzyć się z wszelkimi nietolerancjami lub alergiami, dlatego w naszych dietach pudełkowych umożliwiamy rezygnację z niektórych produktów. Można to zrobić przy składaniu zamówienia, zaznaczając odpowiednią opcję.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa warszawa
catering dietetyczny i dieta pudełkowa warszawa

Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne

Masz już wybraną dietę pudełkową, jednak nie wiesz, jaka kaloryczność posiłków jest dla Ciebie najodpowiedniejsza? Skorzystaj z kalkulatora kalorii dostępnego na naszej stronie internetowej, który dokona dokładnych pomiarów i w sekundę poda właściwy wynik, którym warto się sugerować przy składaniu zamówienia.

Wystarczy uzupełnić odpowiednie rubryki, w których należy wpisać: płeć, wiek, wagę oraz określić tryb życia na podstawie dostępnych sugerowanych propozycji. Następnie otrzymasz wynik podstawowej przemiany materii (PPM) oraz całkowitej przemiany materii (CPM) – ten ostatni określa dzienne zapotrzebowanie energetyczne, a więc mówi o tym, ile powinna wynosić kaloryczność zamawianej przez Ciebie diety pudełkowej, jeżeli chcesz utrzymać swoją wagę. W momencie, gdy chcesz schudnąć lub przytyć – należy odpowiednio odjąć lub dodać kalorie przy składaniu zamówienia.

Catering dietetyczny Warszawa zaoszczędzi Twój czas!

Jednym z największych plusów korzystania z cateringu dietetycznego jest zaoszczędzony czas.

Przygotowanie listy zakupów, podróż do sklepu, a następnie przyrządzanie posiłków zajmują wiele cennych godzin w ciągu całego tygodnia. W skali miesięcy te liczby mogą przerażać! Nie jesteśmy w stanie wydłużyć doby, ale możemy zagospodarować sobie aktywności na dany dzień w taki sposób, aby móc maksymalnie skupić się na tym, co jest dla nas najważniejsze i co przynosi nam największą radość.

Catering dietetyczny Warszawa jest idealnym rozwiązaniem. Zamiast spędzać godziny w kuchni, możemy spotkać się ze znajomymi, pójść na trening, skupić się na rozwoju biznesu lub spędzić czas z dzieckiem czy drugą połówką. To bardzo cenne móc zadbać o relacje, dlatego podaruj sobie kilkadziesiąt dodatkowych minut w ciągu dnia, które będziesz mógł przeznaczyć swoim najbliższym. 

Która dieta pudełkowa jest dla Ciebie?

Nie jesteś przekonany co do swojego wyboru konkretnej diety? Chcesz spróbować czegoś nowego, ale nie wiesz, czy takie posiłki będą Ci odpowiadać? Zastanawiasz się, czy nasz catering dietetyczny sprosta Twoim oczekiwaniom i chcesz się o tym przekonać? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi “Tak” – umożliwiamy zamówienie jednodniowej diety testowej. To świetny sposób na zweryfikowanie tego, czy dany wybór będzie Ci odpowiadał.

catering dietetyczny i dieta pudełkowa warszawa

Catering dietetyczny Warszawa

Jesteśmy obecni w około 1800 miejscowościach.

W Warszawie dowozimy nasz catering dietetyczny do każdego miejsca – nie jest więc istotne czy mieszkasz w samym centrum, czy na obrzeżach miasta. Posiłki dostarczamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 8:00, w weekendy z piątku na sobotę, w godzinach od 01:00 do 08:00, dzięki temu możesz cieszyć się zdrowym posiłkiem już od samego rana. W województwie mazowieckim działamy również m.in. w takich miastach jak Mińsk Mazowiecki, czy Radom