-20% na zamówienia min. 20 dni z kodem "MAJOWECZKA"  | -15% na wszystkie zamówienia z kodem "MAJBEZLIMITU"

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.

Dieta OfficeBox

Jesteś osobą zapracowaną? Nie masz pomysły na obiad do pracy? Posiłki są dla Ciebie istotnym elementem życia i nie chcesz z nich rezygnować, jednak nie masz czasu na wygospodarowanie aż pięciu przerw w ciągu dnia, które przeznaczysz na posiłek? Brakuje Ci cateringu, w którym możesz zamówić wyłącznie śniadanie, obiad do pracy i kolację? Catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne przychodzi z pomocą – oferujemy dietę pudełkową OfficeBox, składającą się z zestawu trzech różnorodnych i – co najistotniejsze – zbilansowanych posiłków. Cena zestawu zaczyna się już od 29 złotych.

1200 kcal
1800 kcal

Dostosuj dietę do swojego trybu życia

Schemat żywienia oparty na trzech posiłkach dziennie wielu z nas zna jeszcze z dzieciństwa, dlatego często jesteśmy do niego tak bardzo przywiązani. To nic złego. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby była dopasowana do Ciebie i Twojego trybu życia. To Ty wybierasz catering odpowiedni dla Ciebie, a nie dostosowujesz się pod niego swoją codzienność. Dieta pudełkowa ma być dla Ciebie ułatwieniem, które usprawni i umili Ci funkcjonowanie.

Nie każdy ma możliwość, by pięć razy w ciągu dnia usiąść do stołu i na spokojnie zjeść posiłek. My, Pogotowie Dietetyczne, wyszliśmy naprzeciw potrzebom takich osób i przygotowaliśmy catering dietetyczny składający się z trzech zestawów zdrowych i zbilansowanych dań - pożywnego śniadania, obiadu do pracy i smacznej kolacji. Doskonale wiemy, że nikt nie lubi, gdy na talerzu nieustannie lądują takie same produkty. To prowadzi do znużenia i odbiera całą przyjemność z celebrowania posiłków – za wszelką cenę chcemy tego uniknąć. Zależy nam, by każda osoba, która zdecydowała się skorzystać z usług naszego cateringu była w pełni zadowolona
i usatysfakcjonowana swoim wyborem.

To również dobre rozwiązanie, gdy lubisz spotkać się z przyjaciółmi w kawiarni lub restauracji na ciasto, kawę, smoothie lub świeżo wyciskany sok. Dieta pudełkowa składająca się z trzech posiłków daje Ci możliwości, by dopełnić swój catering innymi produktami, po które sięgasz przy okazji towarzyskich spotkań. Jeżeli więc regularnie spotykasz się ze znajomymi na mieście lub chodzisz na lunche w celach biznesowych, dieta pudełkowa OfficeBox jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

"Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami, którzy układają zbilansowane diety, bogate w niezbędne składniki odżywcze. Dbają oni o to, by diety były różnorodne, ponieważ mamy świadomość, że nikt nie lubi jeść nieustannie tych samych dań. Kucharze korzystają wyłącznie z najlepszej jakości świeżych produktów"

Catering dietetyczny to same korzyści!

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dieta OfficeBox jest dla Ciebie, możesz zdecydować się na zakup jednodniowego zamówienia próbnego. Wtedy nasz dostawca zostawi pod Twoimi drzwiami eko torbę zawierającą trzy lunch boxy z pysznymi daniami – pożywnym śniadaniem, obiadem do pracy i kolacją. Pamiętaj, że decydując się na dietę pudełkową OfficeBox oszczędzasz czas, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na gotowanie i zakupy produktów spożywczych, a także na sprzątanie. Catering to również oszczędność finansowa – unikasz zmywania, dzięki czemu sporo pieniędzy, które w przeciwnym razie musiałbyś przeznaczyć na opłaty związane z wodą, zostaje w Twojej kieszeni. Teraz możesz zmywać jedynie kubek po kawie lub herbacie i szklankę po wodzie. Twój portfel na pewno to odczuje.

Zamów dietę OfficeBox już dziś!

Za pomocą strony internetowej zamawiasz wybraną dietę oraz określasz jej kaloryczność spośród dostępnych – w tym przypadku 1200 kcal, jeżeli jesteś kobietą lub 1800 kcal, jeżeli jesteś mężczyzną. Na etapie zamawiania możesz za dodatkową opłatą wykluczyć z posiłków niektóre składniki.

Gdy otrzymamy Twoje zamówienie, przygotujemy dla Ciebie dietę pudełkową, którą w przeciągu kilku dni znajdziesz pod swoimi drzwiami w eko torbie. Dostawy odbywają się na terenie Białegostoku wieczorem między godziną 18:00 a 23:00 lub rano między 02:00 a 05:00, natomiast w pozostałych miejscowościach na terenie Polski dowóz ma miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 01:00 do 08:00.
Dojeżdżamy do ponad 1800 miejscowości w całej Polsce, dlatego jest ogromna szansa, że dotrzemy również do Ciebie!

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

Oblicz kalorie
ul. Pozioma
15-558 Białystok

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down