Z kodem: DOLATA -25 % przy zamówieniu powyżej 5 dni

Wybierz dietę i dowiedz się więcej

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
jablko_dostawa

Dieta OfficeBox

Jesteś osobą zapracowaną? Nie masz pomysły na obiad do pracy? Posiłki są dla Ciebie istotnym elementem życia i nie chcesz z nich rezygnować, jednak nie masz czasu na wygospodarowanie aż pięciu przerw w ciągu dnia, które przeznaczysz na posiłek? Brakuje Ci cateringu, w którym możesz zamówić wyłącznie śniadanie, obiad do pracy i kolację? Catering dietetyczny Pogotowie Dietetyczne przychodzi z pomocą – oferujemy dietę pudełkową OfficeBox, składającą się z zestawu trzech różnorodnych i – co najistotniejsze – zbilansowanych posiłków.

1200 kcal
1800 kcal

Dostosuj dietę do swojego trybu życia

Schemat żywienia oparty na trzech posiłkach dziennie wielu z nas zna jeszcze z dzieciństwa, dlatego często jesteśmy do niego tak bardzo przywiązani. To nic złego. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby była dopasowana do Ciebie i Twojego trybu życia. To Ty wybierasz catering odpowiedni dla Ciebie, a nie dostosowujesz się pod niego swoją codzienność. Dieta pudełkowa ma być dla Ciebie ułatwieniem, które usprawni i umili Ci funkcjonowanie.

Nie każdy ma możliwość, by pięć razy w ciągu dnia usiąść do stołu i na spokojnie zjeść posiłek. My, Pogotowie Dietetyczne, wyszliśmy naprzeciw potrzebom takich osób i przygotowaliśmy catering dietetyczny składający się z trzech zestawów zdrowych i zbilansowanych dań - pożywnego śniadania, obiadu do pracy i smacznej kolacji. Doskonale wiemy, że nikt nie lubi, gdy na talerzu nieustannie lądują takie same produkty. To prowadzi do znużenia i odbiera całą przyjemność z celebrowania posiłków – za wszelką cenę chcemy tego uniknąć. Zależy nam, by każda osoba, która zdecydowała się skorzystać z usług naszego cateringu była w pełni zadowolona
i usatysfakcjonowana swoim wyborem.

To również dobre rozwiązanie, gdy lubisz spotkać się z przyjaciółmi w kawiarni lub restauracji na ciasto, kawę, smoothie lub świeżo wyciskany sok. Dieta pudełkowa składająca się z trzech posiłków daje Ci możliwości, by dopełnić swój catering innymi produktami, po które sięgasz przy okazji towarzyskich spotkań. Jeżeli więc regularnie spotykasz się ze znajomymi na mieście lub chodzisz na lunche w celach biznesowych, dieta pudełkowa OfficeBox jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Catering dietetyczny to same korzyści!

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dieta OfficeBox jest dla Ciebie, możesz zdecydować się na zakup jednodniowego zamówienia próbnego. Wtedy nasz dostawca zostawi pod Twoimi drzwiami eko torbę zawierającą trzy lunch boxy z pysznymi daniami – pożywnym śniadaniem, obiadem do pracy i kolacją. Pamiętaj, że decydując się na dietę pudełkową OfficeBox oszczędzasz czas, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na gotowanie i zakupy produktów spożywczych, a także na sprzątanie. Catering to również oszczędność finansowa – unikasz zmywania, dzięki czemu sporo pieniędzy, które w przeciwnym razie musiałbyś przeznaczyć na opłaty związane z wodą, zostaje w Twojej kieszeni. Teraz możesz zmywać jedynie kubek po kawie lub herbacie i szklankę po wodzie. Twój portfel na pewno to odczuje.

Nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego?

ikona
Oblicz kalorie
logo cateringu dietetycznego
ikona lokalizacji
ul. Pozioma
15-558 Białystok
ikona zegara

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 12:00

Obserwuj nas:

Gdzie dowozimy?

Dowozimy do ponad 3000 miejscowości. Sprawdź czy jesteśmy u Ciebie!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
*Nie znalazłeś swojej miejscowości? Sprawdź raz jeszcze w panelu zamówień, znajduje się tam aktualna lista obsługiwanych przez nas miast.
Copyright © 2022 PogotowieDietetyczne. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: 
BetterVision
Polityka prywatnościRegulamin
crossmenuchevron-down